Glazūruotos obuolių saldainiai

Šie skanūs obuolių pyragaičiai gaminami iš pyragaičių šefo Brandi Hendersono. Smulkiai supjaustyti vaisiai yra išlyginti visoje konkurso tešloje, todėl kiekvienas įkandimas yra obuolių supakuotas.

Išeiga:

12

Paruošimo laikas:

2

valandos

0

min

Bendras laikas:

4

valandos

30

min

Ingridientai
Tešla
1 1/2 šaukštai.
aktyvios sausosios mielės
c.
pienas
3 c.
universalus miltai
1/2
vanilės pupelė
1/2 c.
cukrus
5
dideli kiaušinių tryniai
1 šaukštelis.
Košerinė druska
1/2 šaukštai.
cinamonas
c.
obuolių sidras
4 šaukštai.
nesūdytas sviestas
žemės riešutų arba augalinis aliejus
Obuoliai
4 šaukštai.
nesūdytas sviestas
2 1/2 lb.
Granny Smith obuoliai
1 c.
obuolių sidras
1/4 c.
cukrus
2 šaukštai.
obuolių sidro actas
1 valgomasis šaukštas.
šviežios citrinų sultys
3/4 šaukštai.
cinamonas
1/2
vanilės pupelė
Glazūra
3/4 c.
konditerijos cukrus
2 šaukštai.
konditerijos cukrus
1/4 c.
sunkus kremas
1/4 c.
obuolių sidras
Maldono druska
Nurodymai
  1. Padaryti tešlą Stalo maišytuvo dubenyje suvyniokite mieles pienu, kol jis ištirps. Palikite stovėti iki putų, apie 5 minutes. Išmaišykite 1 puodelį miltų, kol susidaro lygi pasta. Uždenkite dubenį plastikiniu apvalkalu ir palikite stovėti, kol padvigubės, maždaug per 1 valandą.
  2. Nedideliame dubenyje rauginkite vanilės sėklą į cukrų. Pritvirtinkite asistentą prie stalo maišytuvo ir sumaišykite išbyrusią kempinę mažu greičiu, kol ji bus lygi. Su maišytuvu palaipsniui įmaišykite vanilinį cukrų. Išmaišykite kiaušinių trynius, druską ir cinamoną, tada įmuškite obuolių sidro ir sviesto. Palaipsniui įmaišykite likusius 2 puodelius miltų, plakant iki lipnios tešlos, 1-2 minutes. Išrinkite tešlą į riebalų didelį dubenį. Uždenkite plastiko apvyniojimu ir palikite stovėti, kol padvigubės, apie 2 valandas. Kruopščiai atšaldykite tešlą iki maždaug 20 minučių.
  3. Tuo metu kepkite obuolius Labai didelėje keptuvėje ištirpinkite sviestą. Įpilkite obuolių, obuolių sidro, cukraus, acto, citrinų sulčių, cinamono, vanilės pupelių ir sėklų. Virkite per šiek tiek aukštą šilumą, kartais maišydami, kol obuoliai bus minkštinti ir didžioji dalis skysčio išgaruos apie 8 minutes. Abrasas obuolius į didelę apvalią kepimo skardą, kad ji visiškai atvėstų.
  4. Tešlą įpilkite į skaldytą darbinį paviršių ir išklokite į 12 colių 20 colių stačiakampį. Kai viena ilgoji pusė atsiduria jūsų pusėje, išpjaustykite pusę obuolių, užpilkite daugiau kaip du trečdalius tešlos. Užpilkite likusį trečdalį tešlos per užpildą, tada vėl jį sulenkite. Švelniai vėl išmaišykite tešlą į 12 colių 20 colių stačiakampį. Išmeskite likusius obuolius daugiau kaip du trečdalius tešlos ir sulenkite kaip anksčiau. Uždenkite tešlą plastiko apvalkalu ir palikite stovą, kol padvigubės, apie 45 minutes.
  5. Tuo tarpu užkepkite glazūrą Vidutinėje dubenyje sušaldykite konditerijos cukrų, grietinę ir sidrą, iki tolygiai.
  6. Švelniai sudėkite tešlą į 1/2 colio storio stačiakampį, jei reikia, dulkinkite miltais. Supjaustykite tešlą į 12 stačiakampių. Suformuokite stačiakampius į 4 colių ovalus ir perkelkite į nedidelio skardinto pergamento popierių lapą. Leiskite stovėti 10 minučių.
  7. Dideliame puodelyje, pašildykite 2 colius aliejaus iki 340 laipsnių F. Sudėkite kepimo lakšto stelažą. Kruopščiai įpilkite 3 ar 4 ovalus į karštą aliejų ir kepkite, kartais pasisukite, kol išsipūstos ir giliai užkaista, apie 8 minutes. Naudojant žnyplės, perneškite purkštukus į stalą, kad nutekėtų. Kartokite likusius taukus. Išpilkite glazūrą ant viršaus ir pabarstykite druska. Leiskite šiek tiek atvėsti prieš patiekiant.

    Ieškote daugiau pusryčių receptų? Pradėkite dieną su vienu iš mūsų Prancūzijos skrudintos receptai, lengvi quiche receptai, arba pusryčių pyragaičių receptai kad maitina visą šeimą.

glazūruotas apple fritters