Gruyère sūris Gougères

Vienas iš žinomų “Thomas Keller” parašų patiekalų Prancūzijos skalbykla restoranas, šis prancūziškas užkandis yra stebėtinai paprastas, todėl jūs galite stebėti svečius kitame susitikime.

Išeiga:

4


dešimt

Ingridientai
1 c.
vanduo
7 šaukštai.
nesūdytas sviestas
1 valgomasis šaukštas.
Košerinė druska arba daugiau skonio
1
žiupsnelis cukrus
1 1/4 c.
universalus miltai
4
dideli kiaušiniai (iki 5 kiaušinių)
1 1/4 c.
Gruyras
šviežiai sumalti balti pipirai
Nurodymai
  1. Iš anksto įkaitinkite orkaitę iki 450 laipsnių F. Sudėkite dvi kepimo skardines su Silpats arba pergamentiniu popieriumi.
  2. Vidutinėje padaže sujunkite vandenį, sviestą, druską ir cukrų ir užvirkite. Įmaišykite visus miltus vienu metu, sumažinkite šilumą iki vidutinės ir 2 minutes sumaišykite medine šaukšte arba kol mišinys suformuos rutulį, o perteklinė drėgmė išgaruos. (Jei kamuolys formuojasi greičiau, toliau virkite ir maišykite 2 minutes.)
  3. Perkelkite mišinį į maišytuvo dubenėlį, pritvirtintą prie mentele, ir šiek tiek atvėsinkite vidutiniškai 30 sekundžių. Įdėkite 4 kiaušinius ir toliau sumaišykite, kol visiškai sumaišoma, ir tešlą turi sklandžiai, šilta tekstūra. Sustabdykite mašiną ir pakelkite peiliuką, kad patikrintumėte tešlos konsistenciją. Maišytuvo dubenėlio tešla turi sudaryti viršūnę, o antgalis nukrenta. Jei jis yra per stiprus, sumušite likusio kiaušinio baltą. Patikrinkite dar kartą ir, jei reikia, pridedate trynį. Galiausiai sumaišykite 3/4 puodelio “Gruyère” ir patiekite su druska ir baltaisiais pipirais.
  4. Užpildykite konditerijos maišelį, kuriame yra 3,8-colių paprasto konditerijos padažas su gougerio tešteliu. Vamzdelį tešlą kepkite ant vienos šaukštų pilstymo ant kepimo skardos, paliekant apie 2 colius tarp guržerių, kai mišinys pasklistų kepimo metu. Pabarstykite kiekvienos gruzijos viršuje su maždaug 1/2 arbatinį šaukštelį likusio tarkuoto sūrio.
  5. Kepkite nuo 7 iki 8 minučių arba kol jie pučia ir laikysite savo formą. Sumažinkite šilumą iki 350 laipsnių F ir kepkite dar 20-25 min. Kai gougers yra padaryta, jie turėtų būti šviesiai aukso rudos spalvos. Kai pertraukiate vieną atvirą, jis turėtų būti tuščiaviduris; viduje reikia virti, bet vis dar šiek tiek drėgnas. Iš krosnies išimkite keptuves ir karštuose gurge.

vaizdas

Loading...