Gyvūnų stiliaus burgerai

Dabar jūs galite turėti savo dvigubą dvigubą bet kur!

Išeiga:

2

Paruošimo laikas:

0

valandos

15

min

Kuko laikas:

0

valandos

30

min

Bendras laikas:

0

valandos

45

min

Ingridientai
4 šaukštai.
augalinis aliejus, padalytas
1 c.
Sviestas, smulkiai pjaustytas
Košerinė druska
1/4 c.
majonezas
1 valgomasis šaukštas.
kečupas
1 valgomasis šaukštas.
saldžiųjų marinavimo patiekalų
1 šaukštelis.
baltas actas
1/2 šaukštai.
cukrus
4
plonų jautienos pyragas, apie 1/2 storio
2 šaukštai.
geltona garstyte
4
Amerikietiškas sūris
2
baltos mėsainės bandelės
Salotos, skirtos patiekalams
4
marinuoti traškučiai
virtos šaldytos bulvytės, patiekiamos (neprivaloma)
Nurodymai
  1. Šilumos 2 šaukštai. augalinio aliejaus į didelę keptuvę vidutinio karščio metu. Įpilkite svogūnų ir virkite iki karamelizuotos, apie 20 minučių. Jei svogūnai perauga greitai, nuleiskite šilumą ir pridėkite vandens purslų. Nuimkite svogūnus ir nuvalykite keptuvę.
  2. Tuo pačiu pagaminkite specialų padažu. Mažame dubenyje sumaišykite majonezą, kečupą, pyragą, cukrų ir actą. Sezonas skonio ir atidėti.
  3. Lėkštelę likę augalinis aliejus šildomas vidutiniškai aukšta. Prieš įkiškite juos į keptuvę, sekite abiejų mėsainių pyragų puses druska ir pipirais. Kepkite apie 2-3 minutes, kol dugniai sukurs gražias išplaužytas pluta. Prieš padaukite apie 1/2 šaukštelis geltonos garstyčios viršuje (nevirtos) kiekvieno šerdies pusėje. Apverskite pyragus ir kepkite dar vieną minutę. Įpilkite sūrio gabaliukus ant kiekvieno kopūsto ir virkite, kol sūris išsilydo.
  4. Virš kiekvienos dugninės bandelės su padažu virškinti šaukštai, pomidorų gabaliukai, marinuoti agurkai ir salotų lapai. Į kiekvieną bandelę įpilkite virtos katytės ir viršuje su karamelizuoto svogūno. Viršutiniai svogūnai su dar vienu gruobeliu, tada viršuje su virve. Patiekite su bulvytėmis (pagardintas papildomu padažu ir svogūnais).