Čili sūrio mėsainiai

Tai yra gudrus ir labai sūrus.

Išeiga:

4

Paruošimo laikas:

0

valandos

20

min

Bendras laikas:

0

valandos

35

min

Ingridientai
2 svarai.
malta jautiena, padalinta
3
gvazdikėliai česnakai, malta
2 šaukštai.
čili milteliai, padalinti
Košerinė druska
Šviežiai malti juodieji pipirai
2 šaukštai.
daržovių aliejus
1
svogūnai, smulkiai supjaustyti
1 valgomasis šaukštas.
kmynų
1 valgomasis šaukštas.
paprika
1 valgomasis šaukštas.
česnako milteliai
1
15 oz. gali iškepti pomidorai
1
8 oz. gali pomidorų padažas
1 c.
susmulkintas Čedaras
4
mėsainių bandelės
Pjaustyti žalieji svogūnai, skirti garnyrui
Traškuotos jalapeños garnyrui
Nurodymai
  1. Dideliame dubenyje sumaišykite 1 1/4 svarų jautienos, česnako ir 1 šaukštai čili miltelių ir sezono su druska ir pipirais. Forma į keturias pyragas.
  2. Per didelę keptuvę vidutinio ir aukšto šilumos, šilumos augalinis aliejus. Įpilkite pyragas ir virkite 4 minutes vienoje pusėje, tada išleiskite riebalus.
  3. Padarykite čili padažą: įdėkite svogūnus keptuvėje ir virkite iki minkštos ir švelnios, 5 minutes, tada sezonas su druska. Įpilkite likusios maltos jautienos ir virkite, kol nebeliks rožinės spalvos, 6 minutes, po to išleiskite riebalus.
  4. Sumaišykite likusius čili miltelius, kmyną, papriką ir česnakų miltelius, kol sumaišysite, tada įpilkite supjaustytų pomidorų ir pomidorų padažo ir sumaišykite, kol sumaišysite. Tegul virkite 5 minutes (įpilkite 1/4 puodelio iki 1/2 puodelio vandens, kad padažytų į norimą konsistenciją).
  5. Grįžti į mėsainių pyragas grįžti į keptuvę ir šaukštą padažu visame. Top su čederiu ir uždengti dangteliu, kad ištirptų.
  6. Surinkti mėsainiai: viršuje bandelės su mėsainiais, šaukštas per daugiau čili padažo ir viršuje su žaliaisiais svogūnais ir marinuotu jalapeños.

vaizdas

“Chelsea Lupkin”