Jamie Oliverio nakties lėtai kepta kiauliena

Pabandykite įžymybės virėjo Džeimio Oliverio gurkšnėjusį lėtai keptą kiaulienos receptą. Jamie patarimai: “Kiauliena, paruošta tokiu būdu, suteikia jums labiausiai išliekančią minkštą mėsą. Tai paskutinis darbas, kurį atliekame vakare restorane prieš eidami namo, todėl, kai kitą dieną pateksime į darbą, mes turėsime geriausią kepsnį Kvapas, skirtas pietums – jūs galite padaryti tą patį namuose, nes tai neįtikėtinai lengva. Šis receptas veikia tik su visa pele, todėl jis yra idealus indas, skirtas Kalėdų dienai, kai daug žmonių yra (kiek prisimink, kad jį įdėti į krosnį Kalėdų išvakarėse!) Prašykite savo mėsininkui paruošti jums pečių kepą iš viso pečių, kaip ir avinėlio pečių “.

Gaukite lengvesnių lėtų viryklių receptų ir dar 18 receptų kiaulienos nugaroms!

Išeiga:

12

Ingridientai
2 šaukštai.
pankolių sėklos
1 valgomasis šaukštas.
jūra arba akmens druska
2
pankolių svogūnėliai
4
vidutinės morkos
3
svogūnai
1
bulvių česnakas
1
kumpis šviežios čiobreliai
1
gabalas kiaulienos pečių ant kaulo
alyvuogių aliejus
750 ml
baltas vynas
1 pt.
vištienos ar daržovių
Nurodymai
  1. Iš anksto įkaitinkite orkaitę iki didžiausios.
  2. Sumažinkite pankolių sėklą druska pestle ir skiediniu, kol gerai.
  3. Į griežtai supjaustytus daržoves, česnaką ir čiobrelių šakeles įdėkite į didelę kepimo skardą.
  4. Padaukite kiaulienos petį su alyvuogių aliejumi ir sėdėkite ant daržovių. Dabar masažuokite visas supjaustytas pankolių sėklas į kiaulienos odą, įsitikindami, kad stumdote jas tiesiai į visus taškus, kad padidintumėte skonį.
  5. Įdėkite kiaulieną į savo iš anksto pašildytą orkaitę 20-30 minučių arba kol ji pradės spalvoti, o tada kepkite orkaitę iki 250 laipsnių F ir kepkite kiaulieną 9-12 valandų, kol mėsa bus minkšta ir lipni, o ją galite traukti atskirai su šakute.
  6. Patraukite visą vyną į kepimo skardą ir leiskite kepti dar keletą valandų, kad suteiktumėte puikią padažą.
  7. Kai kiauliena išeinama iš orkaitės, leiskite pusę valandos atsigulti, kol ją išimkite į didelę lentą. Iš mėsos nulupkite druskos perteklių, paskui purškite daržovę, naudodami bulvių sumuštinį. Pridėkite skardą į keptuvę, padėkite ant karščio ir virkite tol, kol pasidarys gražus, intensyviai pagardintas padažas (jei norite, galite jį sutirštinti su mažai išvirti miltais). Kiauliena puikiai patiekiama su kai kuriomis geromis spanguolių pupelėmis, keptomis žalumynomis, skrudinta veganine skrebučiais ir skaniu padažu.

vaizdas

ABC / HOLLY FARRELL

Loading...