Jautienos kepsnys su Soba makaronais

Jautiena Stir Fry with Soba Noodles Recipe

Judy Kim

Žiūrėk ya, Besiūliai.

Išeiga:

4

Paruošimo laikas:

0

valandos

20

min

Bendras laikas:

0

valandos

35

min

Ingridientai
8 oz.
soba makaronai
daržovių aliejus
1/2 svaro.
žaliosios pupelės, supjaustytos ir supjaustytos 1 “gabalais
3 šaukštai.
sojų padažas
2 šaukštai.
rudas cukrus
1 valgomasis šaukštas.
ryžių actas
1 šaukštelis.
garstyčių milteliai
3 šaukštai.
kukurūzų krakmolas, padalytas
1 lb.
šoninis kepsnys, smulkiai supjaustytas
Košerinė druska
Šviežiai malti juodieji pipirai
2
gvazdikėliai česnakai, malta
1/2 c.
kapotų svogūnų
1 valgomasis šaukštas.
tamsintas šviežias imbieras
1/2 c.
supjaustyti žalieji svogūnai
Nurodymai
  1. Dideliame puodelyje, užpildytame vandeniu, kepkite soba makaronus pagal pakuotės instrukcijas. Išmeskite makaronus, rezervuokite vandenį ir perkelkite į dubenį. Drėkinkite su augaliniu aliejumi ir išmeskite kartu; atidėti. Nustatykite šalto vandens dubenį su ledo kubeliais. 2 minutės valgykite soba makaronų vandenyje. Išleidimas ir praskalavimas šaltu vandeniu; perkelti į ledo vonią.
  2. Tuo tarpu mažame dubenyje sumaišykite sojos padažą, rudojo cukraus, ryžių acto ir garstyčių miltelių. Atskirame nedidelėje dubenyje sumaišykite 2 šaukštus kukurūzų krakmolo ir 1/4 puodelio vandens. Atidėti.
  3. Skalauti ir išdžiovinti sausą jautieną. Sumaišymo dubenyse sumaišykite su druska ir pipirais, tada sumaišykite kartu su likusia šaukštu kukurūzų krakmolo, kol gerai padengsite. Didelėje šaukštelyje ant vidutinio aukšto šilumos įpilkite 2 šaukštus augalinio aliejaus. Kai keptuvė yra karšta, bet nerūkoma, įpilkite jautienos ir virkite 2 minutes kiekvienoje pusėje. Virkite dvi partijas, tada perkelkite į plokštelę.
  4. Įpilkite 1 arbatinį šaukštelį augalinio aliejaus, kad supjaustytumėte per vidutiniškai žemą šilumą. 2 minutes sudėkite česnaką, svogūną ir imbierą. Įpilkite padažą ir sumaišykite iš nusausintų žalių pupelių ir jautienos; didėja iki vidutinės ir didelės šilumos. Maišykite kukurūzų krakmolo srutą ir supilkite į indą. Sumaišykite, kol viskas gerai padengta ir supjaustos kartu su soba makaronais. Perkelkite į dubenis ir garnyras su žaliu svogūnu.