Juodos kačių slapukai

vaizdas

Naomi Robinson

Kai pastebite juodą katę jūsų naudai.

Išeiga:

4


dešimt

Paruošimo laikas:

0

valandos

25

min

Bendras laikas:

2

valandos

0

min

Ingridientai
2
lazdos nesūdyto sviesto, suminkštintas ir padalintas
1/2 c.
Olandiški kakavos milteliai
1 šaukštelis.
espreso milteliai
3/4 c.
cukrus
1/2 šaukštai.
Košerinė druska
2
dideli kiaušinių tryniai
2 šaukštai.
grynas vanilės ekstraktas
2 c.
plius 2 šaukštai. universalus miltai
1/4 c.
baltasis šokoladas, ištirpęs
Nurodymai
  1. Mažame krosnyje per mažą šilumą šildykite 3 šaukštus sviesto ir kakavos miltelių, kol sviestas sulydomas, sumaišant, kol bus sumaišytas. Leiskite atvėsti 15 minučių.
  2. Dideliame dubenyje naudojant rankinį maišytuvą arba maišytuvo dubenėlį, naudojant šluostės priedą, sumaišykite likusį sviestą, espreso miltelius, cukrų, druską ir atvėsintą kakavos miltelių mišinį, kol gerai sumaišomas ir purus, apie 1 minutę. Įmaišykite triušius ir vanilės ir sumaišykite. Įmaišykite miltus į tris porcijas, prieš kiekvieną papildymą pridėkite visas papildymas. Maišykite tol, kol mišinys traukia link padėklo, kad susidarytų laisvas kamuolys.
  3. Tešlą įjunkite ant darbo paviršiaus ir sudėkite du lygius diskus. Perkelkite į šaldytuvą, kad atvėsintumėte, kol tešla tvirta, maždaug per 1 valandą.
  4. Linijinis kepimo lapas su pergamentiniu popieriumi ir kaitinimo orkaite iki 375 °. Iškirpkite vieną diską tarp pergamento popieriaus ir šiek tiek daugiau nei 1/8 colio storio. Nuvalykite viršutinį pergamento lapą ir ištraukite kačių figūras, tada perkelkite į paruoštą kepimo skardą, išdėstytus 1 “atstumu.
  5. Kepkite slapukus, kol slapuko centras šiek tiek prispaudžiamas, nuo 10 iki 12 minučių. Išimkite iš orkaitės ir vėsinkite ant kepimo skardos 5 minutes, prieš perduodama į vielinę stalą, kad visiškai atvėstų. Papuoškite baltu šokoladu.
Loading...