Kalėdų “Apple Strudel”

“Phyllo” tešla sukuria šviesią, trapią tekstūrą šiame Kalėdų “Apple Strudel”. “Calvados”, obuolių brendis, pridedamas prie natūralaus obuolių saldumo.

Išeiga:

1

Kuko laikas:

0

valandos

20

min

Bendras laikas:

0

valandos

20

min

Ingridientai
Apple Strudel:
5
lapai filolio tešlos
10 oz.
“Golden Delicious” obuoliai
10 oz.
Granny Smith obuoliai
8 šaukštai.
nesūdytas sviestas
1
šaukštelio druska
1/2 c.
auksiniai razinos
2 šaukštai.
Kalvadosas
1/4 c.
vienos dienos duona
1/4 c.
granuliuotas cukrus
c.
graikiniai riešutai
1/4 šaukštai.
cinamonas
1/2 šaukštai.
švieži, išspausti citrina
Cinamono cukrus:
3 šaukštai.
granuliuotas cukrus
1/2 šaukštai.
cinamonas
1 valgomasis šaukštas.
grynas cukrus
Nurodymai
 1. Atšildykite phyllo tešlą, jei ji užšaldyta. Paruoškite kepimo skardą su lengvai išpjaustytu pirstiniu popieriumi. Atidėti. Įkaitinkite orkaitę iki 400 laipsnių F.
 2. Nulupkite, šerdykite ir supjaustykite obuolius išilgai. Supjaustykite obuolius į keptuvę su 2 šaukštais nesūdyto sviesto. Pabarstykite druska. Saute, kol obuoliai yra tiesiog minkšti. Įdėkite obuolius į dubenį ir atidėkite.
 3. Sumaišykite razinus ir Kalvadosą nedideliu dubeniu ir padengkite plastiku, mikrobangų krosnelė aukšta tik 1 minutę. Leiskite stovėti uždengti ir atidėti.
 4. Ištirpinkite maždaug 1 šaukštą sviesto per mažą šilumą; įdarykite šviežiai pagamintus duonos trupinius ir skrudinta duona, dažnai maišydami iki aukso ir kvepiančios, apie 1-2 minutes. Padėkite džiūvėsius į mažą dubenėlį ir atidėkite. Išmaišykite obuolius, razinus, kukurūzus ir cukrų, graikinius riešutus, cinamoną ir citrinų sultis. Ištirpinkite likusį sviestą ir rezervuokite.
 5. Uždėkite popieriaus lapą, supjaustytą ant darbastalio didesnio už filą. Uždėkite tešlos lapelį ant pergamento, o ilgesnė pusė yra horizontaliai. Šešėlį nuplaukite sviestu ir pabarstykite cinamono cukrumi. Pakartokite su likusiais keturiais lakštais, sudėkite į kiekvieną kitą. Užpildykite 3 colių pločio juostą, užfilio ilgį, apie 2 colių nuo šonų. Sulenkite trumpus “phyllo” galus virš užpildymo. Sulenkite ilgiausią galą, artimiausią jums užpildant. Neuždenkite, užpildykite. Pergamento popieriaus naudojimas kaip pagalbos ir instrukcijos, kaip išardyti visą “strudelio” “log”.
 6. Įdėkite strudelę ant kepimo lakšto ant riebalinio popieriaus su popieriumi, siūlu puse žemyn. Visą tešlą tepkite sviestu ir pabarstykite likusiu cukrumi iš cinamono. Supjaustykite strudelo viršuje ir iškepkite. Kepkite iki aukso rudos, nuo 20 iki 30 minučių. Išimkite iš orkaitės ir leiskite pailsėti. Perkelkite į patiekalų patiekalą ir viršuje su saldytu kremu. Supjaustykite pjūklu ir padėkite.
 7. Cinamono cukrui: Sumaišykite visus ingredientus dubenyje ir sumaišykite.

  Žiūrėkite visus receptus ir virimo video iš Chef Donald Link.

  Raskite daugiau receptų ir maisto nuotraukų “Delish”!

  18 Bacon Receptai Cool vestuvių pyragaičiai 36 Brunch receptai

vaizdas