Kepti daržovės

Šie traškūs, sultingi, kepti marinuoti agurkai pakeis jūsų galvą apie bulvinius bulvytojus.

Išeiga:

12

Paruošimo laikas:

0

valandos

25

min

Kuko laikas:

0

valandos

5

min

Bendras laikas:

0

valandos

30

min

Ingridientai
12
dideli čiobreliai, džiovinti ir purtyti
1 c.
universalus miltai
1 šaukštelis.
česnako milteliai
1 šaukštelis.
Košerinė druska
2
dideli kiaušiniai, šiek tiek sumušti
2 c.
Panko
Augalinis aliejus kepimui
1/4 c.
Rančos padažas, patiekiamas
1 valgomasis šaukštas.
Karštas padažas, patiekiamas
Nurodymai
  1. Paruoškite marinatus. Pjaustyti gabaliukus išilgai į trečdalius ar ketvirčius, priklausomai nuo jų storio, sukurti ploną ietis.
  2. Sukurkite gilinimo stotį. Vidutinėje dubenyje suvyniokite miltus ir česnakus. Įdėkite kiaušinius į atskirą terpės dubenį ir panko į trečią dubenį. Dirbdami keletą iečių tuo pačiu metu, traškuokite agurkų porcijas miltų mišinyje, išmeskite ietis kiaušiniuose, tada iškaskite panko.
  3. Padaryk aštrų rančą. Sumaišykite rančą ir karštą padažą, jei pageidaujate, pridėkite daugiau karšto padažo. Nustatykite atidėtą, kol bus paruoštas.
  4. Užsukite marinatus! Į didelę, gilią keptuvę supilkite apie 1 1/2 augalinio aliejaus. Įkaitinkite vidutinį karštą, kol alyva pasiekia apie 350 laipsnių F, arba kol aliejus užges. (Jei vandens įpurškimo įtrinkite į indą, jis yra paruoštas.) Dirbdami partijomis, karštu aliejumi, naudodami žnyplėmis, įpilkite 3-4 karvių pyragas. Nepamirškite panardinimo ar aliejaus atvėsti! Kuko, kol ietis aukso ruda iš vienos pusės, apie 1 minutę, tada apverskite ir virkite, kol antroji pusė bus auksinė, maždaug per minutę. Keptus marinatus įdėkite į vėdinimo staliuką, padengtą popieriniais rankšluosčiais. Patiekite karštu su aštriais rančais.
Loading...