Kokie vynai turi aukščiausią alkoholio kiekį?

Stiklinis vino mėginys, atrodo, yra silpna alternatyva alui nuleisti, bet vyno gėrėjai gali būti nustebinti, sužinojau, kad tai iš tikrųjų yra biorieras. Panašiai kaip ir “Guinness” ir “Corona”, alkoholio kiekis yra 4,6 proc., O net lengvesni vynai rinkoje yra mažiausiai 12 proc. ABV. Tačiau ne visi buteliai yra sukurti lygiaverčiai ir ar esate raudonos, baltos ar rausvos spalvos gerbėjai, gerai žinoti, kas prisideda prie alkoholio kiekio skirtumo tarp vyno.

Pirma, šiek tiek fono: Kadangi vynuogės auga vynuogių, jie vis daugiau ir daugiau cukraus kiekis, kol jie pasiimti. Vyno gamybos proceso metu vynuogių cukrus paverčiamas alkoholiu, todėl kuo daugiau laiko jie turi subręsti, o galutinis produktas yra kuo didesnis. Kitas elementas, kuris pradeda veikti, yra klimatas, kuriame auginamos vynuogės. Šaltos temperatūros tokiose vietose kaip Vokietija, Prancūzija ir netgi Niujorkas lemia mažiau saldžių vyno stilių, o šilti regionai, pavyzdžiui, Argentinoje, Australijoje ir Kalifornijoje, gamina turtingas, daugybes veisles. Taigi, kur jūsų mėgstamiausias vinukas patenka į skalę? Štai suskaidymas.

Mažas alkoholio kiekis (12,5% ir mažiau)

Vėlesnės rūšys vynuogės yra parenkamos kaip “White Zinfandel”, “Muscadet”, “German Riesling”, “Vinho Verde” ir kai kurios rožės, kurios suteikia jų rūgštinį profilį. Tokios rūšies putojantys vynai, kaip “Asti” ir “Prosecco”, patenka į šią kategoriją – jei esate nuotaikingas šūviai ir žiūri į savo vartojimą, jie yra pakankamai atsakingi pasirinkimai.

Rožė Champagne

Vidutinio alkoholio kiekis (12,5% -13,5%)

Čia dauguma sausųjų raudonų ir baltymų patenka. Geriamieji baltymai šiame diapazone apima veisles iš Elzaso, Loire ir Bordo regionų Prancūzijoje, Niujorko Rieslingo, Naujosios Zelandijos Sauvignon Blanc ir Italijos Pinot Grigio. Jei pageidaujate daugiau spalvos savo stiklo, tai ABV taip pat prancūzų ir ispanų rozės, prancūziškos Beaujolais ir Burgundijos, Bordo ir italų chianti.

Vidutinio aukšto alkoholio kiekis (13,5% -14,5%)

Kai padidinsite mastą, pastebėsite drąsesnius skonius ir aukštesnes kainas. Galite padėkoti šiltam klimatui ir saldesnėms vynuogėms šiems drėgniems baltymams: Chardonnay iš Australijos, Čilės ir Kalifornijos; Pinot Gris ir Sauvignon Blanc iš Kalifornijos; ir Sauternes iš Prancūzijos. Populiariausi raudonos spalvos, pavyzdžiui, Argentinos Malbecas, Australijos Shiraz, Čilės Merlot, Kalifornijos Pinot Noir ir Syrah ir ieškomi Italijos Barolo, taip pat yra aukščiausios klasės ABV skalės.

vaizdas

Didelis alkoholio kiekis (14,5% ir daugiau)

Labai retai natūraliai pagaminti vynai pasiekia tokį didelį ABV, todėl dauguma veislių čia yra praturtintos – tai reiškia, kad jie pagaminti papildant distiliuotą vynuogių brendį, kuris padidina alkoholio kiekį. Saldūs ir vaisiniai California Zinfandel ir Petite Sirah, taip pat turtingos po pietų sippers, kaip Portugalijos Madeira, Ispanijos sherry ir Italijos Amarone pakuotė rimtai šlykštus Punch, todėl sip lėtai!

Sekite “Delish” “Instagram” programoje.

Loading...