Krevetės įdaryti pipirai

Vaisinis, šviesiai geltonos spalvos güero pipirai – kaip ir Vengrijos vaškinės paprikos – yra puikus vitamino C, folatų ir mangano šaltinis. Jie puikiai tinka įdarui, nes “jie šiek tiek švelni asmenybė be pernelyg karšta”, – sako Deborah Schneider. Česnakai ir sūris yra skanus baltymų šaltinis. Ir salsos pomidorai prideda vitaminą K ir kalio, tuo pačiu subalansuojant magnio, kurio sudėtyje yra daug vitaminų A ir C, saldumą..

Cal / Serv:
207
Išeiga:

4


porcijos

Bendras laikas:

1

valandą

10

min

Ingridientai
8
vidutinė güero
druska
Šviežiai malti pipirai
c.
supjaustytas Monterey Jack sūris
c.
susmulkintas cotija arba Ricotta Salata sūris
1
paprika
1 valgomasis šaukštas.
Supjaustyta cilindro
1 valgomasis šaukštas.
pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
16
didelės krevetės
1
skiltelė česnako
Mango-Tomato Salsa
Nurodymai
  1. Sulenkite didelę ketaus keptuvę su folija ir nustatykite ją per vidutiniškai aukštą šilumą. Padarykite plyšius žemyn paprikos ilgio ir padarykite 2 statmenas plyšius prie kamieno galų. Švelniai atidarykite pipirus ir nuimkite šerdis, naudodami žirkus, tada supilkite sėklą. Į keptuvę įpilkite pipirų ir virkite, kol susipainiojate po visą 12 minučių. Paprikos viduje sumaišykite su druska ir pipirais.
  2. Įkaitinkite orkaitę iki 400 laipsnių F. Į dubenį supilkite sūrius su paprastojo šaknies ir žiedlapio. Įmaišykite papriką su sūrio mišiniu ir padėkite ant kepimo skardos.
  3. Didelėje keptuvėje šildykite alyvuogių aliejų. Įpilkite krevečių ir česnako bei sezono metu su druska ir pipirais. Virkite vidutinio šilumos kiekį, maišydami, kol krevetės pradės garbinti, apie 2 minutes. Daiktai iš pomidorų krevečių į papriką su iškyšuliais.
  4. Kepkite pipirų viršuje nuo 6 iki 7 minučių, kol sūris ištirps. Į viršų su Mango-Tomato Salsa; tarnauti.

vaizdas

Joseph de Leo