Kukurūzų kepiniai

Jums patiko mūsų kukurūzų keptų patiekalų, iškeptų mini-keptuvėse, todėl mes radome būdą, kaip juos padaryti dar nuostabesnius. Sumaišykite vieną iš saldžių, pikantiškų arba aštrų aromato derinių žemiau arba sukurkite savo. Jūs turėsite užkandžių pašarų kariuomenei ar bent keletą dešimčių artimiausių draugų.

Išeiga:

3


dešimt

Ingridientai
Dėl “Batter”:
nesūdytas sviestas
1 c.
miltai
1 c.
rupia geltona kukurūzų miltai
1/4 c.
cukrus
2 šaukštai.
cukrus
1 1/2 šaukštai.
kepimo milteliai
1/4 šaukštai.
kepimo soda
1/4 šaukštai.
druska
1 c.
pasukos
1
didelis kiaušinis
1/4 c.
dygminų aliejus
Oranžinė-rozmarinas:
1/4 šaukštai.
smulkiai tarkuotų oranžinė žvilgsnis
1/4 šaukštai.
smulkiai pjaustytas šviežias rozmarinas
1/4 šaukštai.
Šviežiai malti pipirai
Jalapeno-Čedaras:
3/4 šaukštai.
smulkiai pjaustytų jalapeno čili
1/4 c.
tamsintas baltas Čedaro sūris
2 šaukštai.
tamsintas baltas Čedaro sūris
Karamelizuota svogūnai ir bekonai:
2 šaukštai.
karamelizuotas svogūnas
1 1/2
Virtos keptuvės
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių F. Lengvai sviestą sumaišykite 12 puodelių mažo kefino skardos ar kailio su virimo purkštuvu. Sumaišykite miltus, kukurūzų miltus, cukrų, kepimo miltelius, kepimo soda ir druską.
  2. Sudėkite pasukų, kiaušinių ir aliejaus. Išmaišykite pasukų mišinį į miltų mišinį, kol sumaišysite. Skaldykite tešlą į 3 partijas (po 1 puodelį) ir įmaišykite kiekvieno skonio derinį.
  3. Užpildykite puodelius kefino skardos tris ketvirtadalius su 1 puodeliu tešlos. Kepkite iki tops yra aukso ir dantų šepetėlis, įterptas į centrus, išsiskiria švarus, apie 12 minučių. Perkelkite į vielinį lentynėlį ir palikite vėsą 5 minutes. Pasukite kefius iš alavo. Pakartokite likusį tešlą. Patiekite šiltai arba kambario temperatūroje. Kukurūzai gali būti laikomi kambario temperatūroje iki 2 dienų.

    Ieškote vakarėliams paruoštų receptų? Išbandykite mūsų viršų Guacamole receptai, gimtadienio pyragaičiai, arba Punch receptai.

<p>Jums patiko mūsų kukurūzų keptų patiekalų, iškeptų mini-keptuvėse, todėl mes radome būdą, kaip juos padaryti dar nuostabesnius. Sumaišykite vieną iš saldžių, pikantiškų ar aštrų skonių derinių, išvardytų šiame recepte, arba sukurkite savo. Jūs turėsite užkandžių pašarų kariuomenei ar bent keletą dešimčių artimiausių draugų.</p><p><strong>Receptas:</strong> <strong>Kukurūzų kepiniai</strong></p><p>“title =” Kukurūzų duona ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6adacc2c28_-_cornbread-bites-recipe-mslo1111-xl-20505274.jpg?crop=1xw:1.0 xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Mandagūs Martos Stewart

Loading...