Medus nėriniai slapukai

Švelnios ir saldžios, švelnios, medaus skonio slapukai puikiai tinka puodui arbatoje arba valgyti puodeliu kavos bet kuriuo paros metu.

Išeiga:

28

Ingridientai
2 šaukštai.
nesūdytas sviestas
2 šaukštai.
šviesiai rudos spalvos cukrus
1 1/2 šaukštai.
medus
2 šaukštai.
universalus miltai
žiupsnelis druskos
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių F. Iškirpkite du dideles kepimo skardines su “Silpats” (prancūziški kepimo kilimėliai) arba pergamento popieriumi. Atidėti. Nedideliame padaže ištirpinkite sviestą, cukrų ir medų. Perkelkite į dubenį. Minkyti miltais ir druska iki lygios.
  2. Dirbdami greitai, 1/2 arbatinius šaukštelius tešlos lašinama ant paruoštų kepimo lakštų, mažiausiai 3 colių atstumu. Kepkite, kol sausainiai pasklidę ir pasidarys aukso rudos, apie 6 minutes. Perkelkite lakštą į vielinį lentynėlį; leiskite visiškai atvėsti. Su savo pirštais atsargiai pašalinkite slapukus iš keptuvės.

    Ieškote daugiau desertų idėjų? Pažiūrėkite į mūsų namus šokolado mėsos receptai, obuolių pyrago receptai, ir šokolado pyrago receptai.

<p>Švelnios ir saldžios, švelnios, medaus skonio slapukai puikiai tinka puodui arbatoje arba valgyti puodeliu kavos bet kuriuo paros metu.</p><p><b>Receptas:</b> <b>Medus nėriniai slapukai</b></p><p>“title =” Honey Lace Cookies ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f640fdf4153_-_honey-lace-cookies-recipe-mslo1211-xl-36918974.jpg?crop=1xw : 1.0xh; centras, viršuje & dydis = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Mandagūs Martos Stewart