Meksikos juodųjų pupelių lazanija

Kitą užkąsti naktį spardyti tuos makaronus į apyrankę ir pabandyti išbandyti tortilją – jie pagamina skanų pagrindą sluoksniavimui sūrio daržovių ir pupelių. Ar turite likusias rankas? Taip pat išmeskite juos: virti vištienos ar jautienos, poblano pipirų ar papildomų daržovių, kad ir ko norėtumėte.

Cal / Serv:
307
Išeiga:

6

Paruošimo laikas:

0

valandos

25

min

Bendras laikas:

0

valandos

45

min

Ingridientai
2 šaukštai.
alyvuogių aliejus
1
didelis svogūnas
2
jalapeños (sėklos, jei pageidaujama)
1
raudonieji paprikos pipirai
2
skiltelė česnako
1
gali juodos pupelės
1 c.
šaldytos kukurūzų grūdeliai
2 šaukštai.
Čili milteliai
2 šaukštai.
šviežios laimo sultys
Kalkių pleištai
1/2 c.
švieži cilindro
cilindro
1 c.
gali raudonas enchilada padažas
9
mažos kukurūzų tortilės
6 oz.
Muensto sūris
maža grietinė
Aštrus padažas
Nurodymai
  1. Šildykite orkaitę iki 425 laipsnių F. Sumaišykite alyvą didelėje keptuvėje ant vidutinio karščio. Įpilkite svogūnų ir virkite, džiovinkite, kartais maišydami, 5 minutes. Įpilkite jalapeños, paprikai ir česnakai ir virkite, padengtą, kartais maišydami, kol daržovės bus švelnios, 6-8 minutės. Išmaišykite pupeles, kukurūzus ir čili miltelius ir virkite 2 minutes. Sumaišykite su laimų sultimis ir žiedadulkėmis.
  2. Išskalaukite 1/2 puodelio enchilada padažo 8 colių pločio arba 1 1/2-quart kepimo indo apačioje. Viršutinė su 3 tortilijomis, supjaustykite juos, jei reikia. Išskirkite trečdalį likusio enchilada padažo virš viršaus (apie 1/2 puodelio). Viršutiniai su daržovių mišinio trečdaliu ir 1/2 puodelio sūrio; pakartokite du kartus.
  3. Kepkite, kol lasagna perkaista, o viršus pradeda ruda 12-15 minučių. Leiskite stovėti 5 minutes. Jei norite, patiekiama su cilindro, kalkių plekšniais, grietine ir karštu padažu.

vaizdas