Milijardierių trumpalaikis

Mes prekiaujame nuo milijonieriaus.

Išeiga:

10

Bendras laikas:

2

valandos

40

min

Ingridientai
“Shortbread Layer”
2 1/2
lazdos sviestas, suminkštintas iki kambario temperatūros (padalintas)
1 c.
cukrus
1 šaukštelis.
Vanilės ekstraktas
2 c.
universalus miltai
Karamelinis sluoksnis
60
karameliai
6 šaukštai.
sunkus kremas
Slapukų tešlos sluoksnis
1/3 c.
rudas cukrus
8 oz.
grietinėlės sūris, suminkštintas iki kambario temperatūros
1 šaukštelis.
Vanilės ekstraktas
žiupsnelis košerinės druskos
1 c.
cukraus pudra
1/2 c.
mini šokolado traškučiai
Šokolado sluoksnis
2 c.
ištirpęs šokoladas
2 šaukštai.
augalinis aliejus (lydytas)
Plakana jūros druska, skirta garnyrai
Nurodymai
  1. Paruoškite orkaitę iki 300 laipsnių F. Iškirpkite 8 x 11 “indą su pergamentiniu popieriumi ir purškite kepimo purkštuvu.
  2. Sudrėkinkite sviestą: sumaišykite minkštą sviestą su cukrumi, kol jis bus šviesus ir purus. Įpilkite vanilės ir sumaišykite 30 sekundžių. Įpilkite 2 puodelių miltų ir sumaišykite, kol susidaro maišo tekstūra.
  3. Spausdinkite mišinį į paruoštą indelį ir ištraukite šakutę. Kepkite iki geltonos auksinės, nuo 35 iki 40 minučių. Leiskite visiškai atvėsti.
  4. Padarykite karamelinį sluoksnį: nedidelėje krosnyje per mažą šilumą įpilkite karamelių ir ištirpinkite iki kreminės, kartais maišant, 10 minučių. Sumaišykite sunkia kremu ir kartais maišydami, kad mišinys neuždegtų, užtepkite 15 minučių. Supilkite per atvėsintą trumpagrūdį. Šaldykite 30 minučių arba iki to laiko.
  5. Padarykite slapuką tešlos sluoksnį. Kruopščiai sudėkite visas tešlos sudedamąsias dalis iki tolygiai. Paskirstykite ant karamelinio sluoksnio. Šaldykite 30 minučių arba iki to laiko.
  6. Padarykite šokolado sluoksnį: šilumai atsparaus dubenėlio virš švelniai besimaudančio vandens puodelio, ištirpinkite šokoladą. Jei mišinys yra storas, įpilkite augalinio aliejaus ir maišykite, kol visiškai susimaišysite. Įpilkite karamelinį sluoksnį. Pabarstykite su nelygia jūros druska.
  7. Šaldykite 20 minučių, kol tvirtai, tada supjaustykite į barus.

Milijardierius Shortbread

Jonathan Boulton