Mini obuolių beržo pyragaičiai

vaizdas

Rachel Conners

Aš naudoju tabarines mano pyraguje, kuris yra gervuogių / aviečių hibridas. Jie turi labai ribotą sezoną, ir jūs tikriausiai nieko nematysite, tik ūkininko rinka. Pakeiskite bet kokią uogų rūšį, kurią norite, bet gervuogės duos labiausiai panašų skonį.

Išeiga:

2

Ingridientai
Užpildyti
1
pyragas, paruoštas namuose ar parduotuvėje
2
vidutinio stiprumo obuoliai, nulupti ir supjaustyti 1/4 colio skiltelėmis
1/3 c.
šviesiai rudos spalvos cukrus
1 1/2 c.
sušaldytos uogos (avietės, mėlynės ir tabariai)
4 šaukštai.
tapijoka miltai
1/3 c.
baltasis cukrus
1 šaukštelis.
cinamonas
1/4 šaukštai.
druska
“Crumble Topping”
1/2 c.
valcuotoji avižų
1/2 c.
universalus miltai
1/4 c.
granuliuotas cukrus
1/4 c.
šviesiai rudos spalvos cukrus
1/3 c.
graikiniai riešutai, kapotos
6 šaukštai.
nesūdyto sviesto, šaltas ir supjaustytas kubeliais
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių F. Iškirpkite du 4 colių keraminius ramekinas su išpjautu kiaušiniu. Paspauskite pluta į ramekinas ir pataisykite bet kokias ašaras papildomomis pyrago pjuvenomis. Įdėkite į šaldiklį, kol bus paruoštas užpildyti pyragą.
  2. Pildyti: Naudokitės vidutine keptuvu, kad sujunkite obuolius ir rudąjį cukrų. Virkite vidutiniškai mažą šilumą maždaug 10 minučių, kol sumažės ir burbuliuoja (obuoliai turėtų būti šiek tiek švelni).
  3. Išmeskite daugiausia obuolių sulčių, įpilkite uogos, tapijoko miltų, cukraus, cinamono ir druskos ir švelniai sumaišykite.
  4. Sunaikinti: Sumaišykite visus ingredientus, išskyrus sviestą. Įmaišykite sviestą ir supjaustykite tešlaine pjaustytuvu ar šakute, kol jis bus panašus į šiurkštus trupinius.
  5. Nuimkite kruopą iš šaldytuvo ir įpilkite obuolių uogų užpildymo, kol ramekinas bus pilnas. Įdėkite į jį didelę saują kriaušių virimo.
  6. Kepkite 25 minutes (pyrago viršuje turėtų būti aukso ruda spalva). Palapinė su folija ir kepti dar 10-15 minučių, kol bus užpildyta.
  7. Išimkite iš orkaitės ir palikite atvėsti 15 minučių. Tarnauti šiltai.