Mini pagrindiniai kalkių pyragaičiai

Mini Key Lime Pies - Sally's Baking Addiction - 3

Sally Quinn

Štai greitasis kalkių patarimas: jei jūs negyvenate rojuje, pagrindiniai laimai gali būti šiek tiek sunku rasti parduotuvėje. Tai gerai! Visą laiką naudoju parduotuvėje nusipirktas pagrindines laimo sultis. Aš dažniausiai jį randu sultyse ir tai skanu kaip tikras dalykas.

Išeiga:

16

Paruošimo laikas:

0

valandos

30

min

Bendras laikas:

3

valandos

45

min

Ingridientai
Crust
1 1/2 c.
Graham krekeriai (apie 10 pilnų Graham krekerių)
6 šaukštai.
netirptas sviestas, ištirpęs
1/3 c.
granuliuotas cukrus
Užpildymas
4 uncijos.
grietinėlės sūris, suminkštintas kambario temp.
4
lg kiaušinių tryniai
14 oz.
pilnas riebalų saldintas sutirštintas pienas
1/2 c.
Pagrindinės laimų sultys
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių F (177 laipsnių C). Iškirpkite 12 litrų kefino keptuvę su įdėklu ir antrą 12-os kefino keptuvę su 4 tikimybe (kadangi šis receptas sudaro tik apie 16). Nustatykite keptuves.
  2. Padaryti pluta: Naudodami maisto perdirbimo aparatą arba maišytuvą, sumaišykite Graham krekerius į trupinius. Arba galite jas sutraiškyti supakuotu viršutiniu maišeliu su ritinėliais. Sumaišykite Graham krekerių trupinius, lydytą sviestą ir granuliuotą cukrų kartu su guminiu menteliu vidutiniame dubenyje, kol sumaišysite. Mišinys bus storas, šiurkštus ir smėlėtas. Paspauskite sumaišytą šaukštelį mišinio į kiekvieną įdėklą, užtikrinant, kad pluta yra stora ir kompaktiška. Jums gali tekti truputį truputį. Jei taip, paspauskite šiek tiek daugiau į kiekvieną įdėklą – jei pageidaujate! Kepkite prieš 5 minutes. Išimkite iš orkaitės.
  3. Užpildykite: Dideliame dubenyje, naudojant rankinį arba standų maišytuvą, turinčią šluotelės priedą, greitai paruoškite grietininį sūrią iki maždaug 1 minutės. Dėl vidutinio didelio greičio, įmaišykite kiaušinių trynius, nulupkite šonus, jei reikia. Dideliu greičiu sumaišykite saldintą kondensuotą pieną ir laimų sultis, kol sujungsite.
  4. Įpilkite tolygiai į kiekvieną plutą. Kepkite 15-16 minučių arba kol pyragaičių centrai šiek tiek sutrenkia (aš tai patikrinsiu, kepdami keptuvę su krosnies rankšluosčiu, kol jis vis dar yra orkaitėje). Leiskite pyragailis kambario temperatūroje atvėsti ant vielos lentynėlės. Kai visiškai atvėsite, padėkite indą šaldytuve mažiausiai 2 valandas ir iki 1 dienos.
  5. Atšaldžius, naudokite pagrindines kalkių pyragas su putotomis grietinėlėmis ir, jei norite, kalkių gabaliuką. Laikykite likusius pyragus šaldytuve (padengtas) iki 1 savaitės. Jei jie tai ilgai trunka!
Loading...