Morkų pyragas cupcakes

vaizdas

Stacy Adimando

Akivaizdu, labiausiai skanus būdas valgyti savo daržoves.

Išeiga:

18

Paruošimo laikas:

0

valandos

35

min

Bendras laikas:

1

valandą

25

min

Ingridientai
1 3/4 c.
universalus miltai
1/2 šaukštai.
kepimo soda
1/2 šaukštai.
kepimo milteliai
1/2 šaukštai.
žemės cinamonas
1/4 šaukštai.
Košerinė druska
1/4 šaukštai.
žemės imbieras
1/8 šaukštelis.
sumaltas muskato riešutas
2
Nulupkite neišdžiovintą sviestą, suminkštinkite
2/3 c.
tvirtai supakuotas šviesiai rudos spalvos cukrus
1/2 c.
granuliuotas cukrus
2
dideli kiaušiniai, pageidautina kambario temperatūroje
1 1/4 šaukštai.
Vanilės ekstraktas
1/3 c.
pienas
1 1/2 c.
laisvai supakuota morkų, susmulkinta nedidelėje dėžutės dėžutėje
Pusė morkų, skirta garnyrui
Kremo sūrio užšaldymas (recepto nuoroda 6 žingsnyje)
Neapdorotos graikinių riešutų pusės, skirtos garnyrui
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių F. Dideliame dubenyje suvyniokite kartu miltus, kepimo soda, kepimo miltelius, cinamoną, druską, imbierą ir muskato riebalus, kol sumaišysite. Atidėti.
  2. Stalo maišytuvo dubenėlyje, turinčioje trinkelės pritvirtinimą, vidutinio ir didelio greičio sviestas ir abu cukrūs, jei reikia, išvalykite dubenėlio kraštus, kol mišinys bus lengvas ir purus, apie 3 minutes. Įdėkite kiaušinius ir vanilę ir įmaišykite vidutiniu greičiu, kol jie bus įtraukti. Įpilkite pieno ir morkų ir įmaišykite vidutiniu ir žemu greičiu, kol juos sumaišysite.
  3. Sumažinkite greitį žemyn ir įmaišykite miltų mišinį trijose pakuotėse, kol kiekviena partija bus įtraukta. Tęskite likusius miltus dar dviem partijomis. Baigę, sustabdykite maišytuvą ir trumpai sumaišykite su guminiu menteliu, kad įsitikintumėte, jog visi ingredientai yra įtraukti.
  4. Linijos du 12 puodelių keptuvės su pakankamai įdėklų 18 cupcakes. Užpildykite kiekvieną puodelį 2/3 tešla (lengvai, naudokite 3 šaukštų slapuką ar ledų šaukštelius).
  5. Kepkite, sukdami keptuves po 15 minučių, kol pyragaičių testeris arba medinis kevalas, įdėtas į keptukų centrą, išsipuos, apie 20 minučių. Nuimkite ir perkelkite į kepimo stalą. Leiskite visiškai atvėsti.
  6. Naudojant citrinos zesterį, 18 porcijų iš likusios pusės morkų sukurkite. Viršutiniai keksiukai su kremo sūrio užšalimo naudojant išlyginę mentele ar sviesto peilį, tada supjaustykite graikiniu riešutu ir morkų zest.

vaizdas

Stacy Adimando