Nupirktas avinėlio kojas su šviežiais vyšniais, “Pancetta” ir “Sugo Naturale”

Virėjas Lachlan MacKinnon iš “Frasca” maistas ir vynas, kaimynystėje esantis restoranas “Boulder”, CO, įsitikinęs Italijos virtuve ir kultūra įkvėptas šio ėrienos recepto.

Norėdami gauti daugiau receptų iš Amerikos liepų tarybos, eikite į: americanlamb.com.

Gauk daugiau ėriukų receptų iš garsenybių virėjų!

Išeiga:

8

Kuko laikas:

6

valandos

0

min

Bendras laikas:

6

valandos

0

min

Ingridientai
1
didelis avinėlio kojas
1/2 svaro.
morkos
1/2 svaro.
svogūnai
1/2 svaro.
salierų šaknis
2
galvos česnakai
4
veislynas rozmarinas
3 šaukštai.
Dijono garstyčios
1/2 c.
Vynuogių sėklų aliejus
Druskos ir pipirų skonis
Garnyras
3/4 svarai.
pancetta (italų bacon)
3/4 svarai.
vyšnios (šaldytos vyšnios gali būti pakeistos, jei nėra šviežių)
1/4 svaras.
Žirniai
1/4 svaras.
Petražolės
Avinas “Sugo Naturale” (padažas)
1/2 c.
dribsniai iš kepsnys
1 c.
raudonas vynas
1/2 c.
cukrus
2 šaukštai.
aviečių actas
1/2 c.
įtempti riebalai iš lydyto pancetos
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 200 laipsnių F. Tvirtai laikykite ėrienos koją su mėsininko gijomis. Nulupkite ir supjaustykite daržoves į 1 colio gabaliukus. Pusė česnako skiltelės. Uždėkite ėriukų koją daržovių ir česnako viršuje nedidelėje keptuvėje ir kepkite 6 valandas arba kol vidinė temperatūra pasieks 150 laipsnių F.
  2. Išimkite ėriuką iš indo ir palikite atvėsti šaldytuve. Iš pomidoro ėriuko atsargos lašai (maždaug 1/2 puodelio). Kai ėriena yra kieta, supjaustykite, kiek įmanoma, ploną (maždaug 1/16 colio). Nulupkite ėriuką su rozmarinu, Dijono garstyčiomis ir rapsu aliejumi. Kai paruošta naudoti, įdėti avinėlį į keptuvę ir “blykčioti” į orkaitę iki kaitinimo. Druskos ir pipirų skonis
  3. Garnyrui: Iškirpkite pancetą į 1/4 colių pločius. Mažai karštai švelniai padaukite pancetta į keptuvę. Padarykite per filtro ir išsaugokite riebalus (maždaug 1/2 puodelio). Išmeskite vyšnias su šiltu pančetu ir šaukštu per nupjautą ėriuką. Pabarstykite žolelių ir petražolių ant vyšnių, pancetos ir pjaustytų ėriukų, kad padažytų.
  4. “Sugo Naturale”: Paimkite keptuvę su avinėlio lašais ir daržovėmis ir padėkite į tinkamą filtrą. Išmeskite daržoves. Grįžti nuleisti į kepimo skardą ir paversti šilumą į vidutinį stovetop. Pridėti raudonojo vyno, cukraus ir aviečių acto. Sumažinkite iki pusės ir vėl įdėkite į nedidelę padažą. Viršutiniai su pancetta riebalais ir šilta aviena.

vaizdas

Sutikimas Amerikos liepų valdybos

Loading...