Šokoladinis OREO slapuko pyragas

Būkite įspėti: jei jūs naudosite šį gražaus gydymą kaip gimtadienio pyragą, pradėsite tradiciją.

Cal / Serv:
430
Išeiga:

16

Paruošimo laikas:

0

valandos

20

min

Kuko laikas:

0

valandos

30

min

Bendras laikas:

1

valandą

20

min

Ingridientai
1
paketo velnio maisto pyrago mišinys
4
kvadratų “BAKER’S” pusiau saldaus šokolado
1/4 c.
sviestas
1
Philadelphia kremo sūrio paketas
1/2 c.
cukrus
2 c.
Šaldytuvas
12
Oreo slapukai
Nurodymai
  1. Šildykite orkaitę iki 350 laipsnių F.
  2. Paruoškite pyrago tešlą ir kepkite 2 (9 colių) apvalių keptuvėje, kaip nurodyta pakuotėje. Puodeliai 10 minučių. Pasukite į vielinius lentynos; švelniai pašalinkite keptuves. Atvėsinkite pyragus visiškai.
  3. Mikrobangų šokoladas ir sviestas nedideliame mikrobangų krosnies dubenyje aukštyn 2 minučių arba kol sviestas sulydomas. Maišykite, kol šokoladas visiškai ištirps. Cool 5 minutes. Tuo tarpu, sumaišykite, sumaišykite grietinėlę su sūriu ir cukrumi dideliu dubeniu su maišytuvu. Švelniai sumaišykite su “COOL WHIP” ir smulkintais slapukais.
  4. Įdėkite 1 torto sluoksnį į plokštelę, paskirstytą su grietinėlės sūrio mišiniu Į viršų su likusiu torto sluoksniu. Skleiskite viršuje su šokolado glaistu; leiskite stovėti 10 minučių arba kol tvirtai. Laikykite šaldytuve.

<p>Būkite įspėti: jei jūs naudosite šį gražaus gydymą kaip gimtadienio pyragą, pradėsite tradiciją.</p><p><b>Receptas:</b> <b>Šokoladinis OREO slapuko pyragas</b></p><p>“title =” Šokoladinis OREO slapuko pyragas ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64da09d6af_-_chocolate-covered-oreo-cookie-cake-recipe-kft0313-de.jpg?crop = 1xw: 1.0xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Courtesy of Kraft

Loading...