Oranžiniai ir kukuliai sausainiai

Šie saldūs kreminiai vaisiai, užpildyti saldais, traškiais šakniavaisiais šonkauliukais, iš britų blogų kūrėjų Paula Sealey sausainiai yra nieko, bet nuobodu.

Išeiga:

1

Ingridientai
Sausainiai:
2 c.
savaime kylantis miltas
4 šaukštai.
Caster (superfine) cukrus
2 šaukštai.
kepimo soda
Minkšta iešmai iš 1 didelės oranžinės spalvos
8 šaukštai.
sviestas
c.
medus
1
“Crunchie” baras (šokolado padengtas korinis baras)
Icing:
3 1/2 šaukštai.
minkštas sviestas
1 c.
konditerijos cukrus
1 šaukštelis.
apelsinų sultys
Nurodymai
  1. Paruoškite slapukus: Įkaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių F (190 laipsnių C). Didelėje maišymo dubenėlėje (arba maišytuvo dubenėlyje) sumaišykite miltus, soda, cukranendrę ir apelsinų žolelę.
  2. Įmaišykite sviestą, kol pasidarys baltos spalvos konsistencija. Medus sumaišykite ir sumaišykite, kad susidarytumėte standią tešlą.
  3. Paimkite arbatinius šaukštelius tešlos ir išverkite juos į rutulius. Įdėkite juos ant išklotos kepimo plokštelių, išdėstytų šiek tiek atskirai, ir švelniai išlyginkite juos palmėmis.
  4. Pabarstykite Crunchie Barą ant pusės sausainių.
  5. Kepkite orkaitėje maždaug 10 minučių arba kol jos bus išvirtos, bet dar nepradėsite spalvos. Perkelkite slapukus prie vielos lentynos ir leiskite visiškai atvėsti.
  6. Paruoškite apledėjimą: Sumaišykite sviestą, konditerijos cukrų ir apelsinų sultis, kol pasidaro lygus mišinys.
  7. Skleiskite nedidelį apledėjimo kiekį ant kiekvieno paprasto sausainio viršuje, tada sumuštinis kartu su Crunchie padengtu. Absoliučiai skanu, ir jie bus šiek tiek laimingai susierzinę kepimo skardą kelias dienas, o ne tai, kad jie greičiausiai truks ilgą laiką

vaizdas

Mandagūs šaukštai “n” Pledai

Loading...