Orecchiette su dešine ir Kale

Vienas iš mėgstamiausių “Michael” simono pastų, tai turi keletą išskirtinių ingredientų, kurie laikomi savyje dubenyje, kuriame yra visų žvaigždžių. Tai trunka arčiau 6 minučių, bet tai visiškai verta!

Nuo: Michael Symon’s 5 iš 5: 5 Švieži ingredientai + 5 minutės = 120 Fantastic Dinners © 2013 by Michael Symon ir Douglas Trattner Pirkite knygą

Išeiga:

4

Bendras laikas:

0

valandos

5

min

Ingridientai
Košerinė druska
1 lb.
švieži orecchiette makaronai
2 šaukštai.
alyvuogių aliejus
1/2 svaro.
aštraus Italijos dešra
4 c.
grubiai pjaustytų lapinių lapų
1/2 c.
šviežiai raugintas parmezano sūris
2 šaukštai.
pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
Nurodymai
  1. Į labai didelį puodą įpilkite 5 kartai vandens ir 3 šaukštus druskos. Įdėkite makaronus ir virkite tik iki al dente, maždaug 1 minutę mažiau nei pakuotės nuorodos. Kartais maišyti makaronus, kad jie nesiliestų. Išmeskite ir užsisakykite 1 puodelį makaronų vandens prieš tepant tešlą.
  2. Tuo tarpu įdėkite didelę keptuvę ant vidutinio ir aukšto šilumos. Pridėti alyvuogių aliejų. Kai alyva karšta, įdarykite dešrelę ir kepkite, tik retkarčiais maišydami, kol gerai nusausinti, apie 4 minutes. Įmaišykite ir 1 minutę kepkite keptuvę ir virkite.
  3. Įpilkite rezervuoto makaronų vandens ir deglacuokite keptuvę, išsiurbdami medine šaukšteliu, kad pakeltumėte rudos spalvos gabaliukus ant keptuvės apačios. Į keptuvę įpilkite virtos makaronų, maišant makareles į padažą.
  4. Išimkite iš karščio ir sumaišykite parmezaną ir pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų. Valgykite ir reguliuokite prieskonius, pridedant papildomą Parmesan, jei norite. Patiekite nedelsiant.

<p>Vienas iš mėgstamiausių “Michael” simono pastų, tai turi keletą išskirtinių ingredientų, kurie laikomi savyje dubenyje, kuriame yra visų žvaigždžių. Tai trunka arčiau 6 minučių, bet tai visiškai verta!</p><p>“title =” Orecchiette with Deesage & Kale ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64899bc8fa_-_orechiette-mushrooms-spinach-goat-cheese-ms1013-xlarge.jpg?crop=1xw : 1.0xh; centras, viršuje & dydis = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Jennifer May

Loading...