Pakrauta Tako salotos

Šios salotos turi viską, ko jums reikia skaniai maistui. Tai paprasta ir suteikia vieną baltą baltymų ir daržovių porcijas. Pradėkite nuo šilto tortiljos sriubos puodelio, ir jūs turite puikų patiekalą, kuriame yra skonio ir krizės. Visos sudedamosios dalys padaro jūsų burną vandeniu. Be to, lengva paruošti.

Išeiga:

6

Ingridientai
Salotos:
3 šaukštai.
rapsų aliejus
1 lb.
žemės grėblys
1
pakuotė Taco Prieskoniai
2
kopūstai
1 c.
švieži arba konservuoti kukurūzai
1
morkos
1 c.
rupiai kapotų cilindro
1
gali juodos pupelės
1/2 c.
tarkuotas čedaro sūris
1/2 c.
tarkuotas Monterey Jack sūris
1
prinokusio avokado
1
galvos salotos (arba lygiavertis mišrūs žalumynai, tokie kaip arugula arba baby romaine)
Puošimas:
1/2 c.
pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
2 šaukštai.
žaliųjų citrinų sultys
1 valgomasis šaukštas.
ryžių vyno actas
1 valgomasis šaukštas.
raudonojo vyno actas
1/2 šaukštai.
svogūnų milteliai
1/2 šaukštai.
Košerinė druska
Kai kurie įtrūkę juodieji pipirai
Nurodymai
  1. Kepkite keptuvę ant vidutinio ir didelio karščio. Įpilkite rapsų aliejų ir padėkle dugno. Įpilkite mėsos, supjaustykite ją ir sutepkite rudą. Kai mėsa pradeda šveisti, įpilkite “taco” prieskonių mišinio pakelio ir 1 puodelio vandens. Kuko pagal pakuotės nuorodas. Baigę nuvalykite riebalus ir nustatykite, kad mėsa būtų atvėsta iki kambario temperatūros.
  2. Norėdami užpilti vinaigretės padažu: padėkite visas sudedamąsias dalis į stiklinę dubenėlę ir švilpkite, padėkite ir atidėkite. Galima išvesti 3 dienas į priekį ir laikyti šaldytuve savaitę.
  3. Supjaustykite salotas, arugulą ir kūdikių romainą smulkiais gabalėliais ir įpilkite į didelį salotų dubenį. Įtraukite žirnelius, kukurūzus, morkas, cilindro, juodųjų pupelių ir sūrio. Pabarstykite 1/2 arbatinį šaukštelį koserinės druskos ir vinigretto padažu, gerai sumaišykite.
  4. Įdėkite avokado ir švelniai mesti. Patiekite su savo mėgstama salsa, ekstra kalkių pleištai, guacamole lazda ir keletas smulkintų tortiljinių žetonų!