Paryžiaus makaronai

San Francisko “Paryžiaus” įkvėpto konditerijos parduotuvės “Miette” savininkas Meg Ray, pasidalijęs savo jaukių saldumynų paslaptimis savo pirmojoje knygoje, pavadintoje parduotuvėje. Knygoje kruopščiai fotografuojamos nuoseklios instrukcijos sukuria kupolo formos Princesės pyragą, kalkių ramunėlių pyragas ir puikias makaronų nuotraukas, kurios nėra baisios. Parodyta čia: paprasti makaronai su citrinos buttercream ir šokolado makaronu su vanilės buttercream.

Išeiga:

2


dešimt

Paruošimo laikas:

1

valandą

30

min

Bendras laikas:

3

valandos

30

min

Ingridientai
2 1/4 c.
cukraus pudra
1 1/2 c.
visa migdolai
4
Kiaušinio baltymai
1 3/4 šaukštai.
vyno grietinėlė
1/2 c.
granuliuotas cukrus
1 1/2 šaukštai.
vanduo
12 šaukštai.
nesūdytas sviestas
3 šaukštai.
citrinos žievė
1 1/2 šaukštai.
Vanilės ekstraktas
Nurodymai
  1. Norėdami sukurti slapukus: Pulse sumaišykite cukrų ir migdolus maisto procesoriuje, kol smulkiai sumaltas. Stalo maišytuvo dubenyje su šluoteliu pritvirtinkite 3 kiaušinių baltymus ir 1 1/2 arbatinį šaukštelį dantenos grietinėlę dideliu greičiu, kol pasidarys silpnos smailės, nuo 3 iki 4 minučių. Naudodami guminę mentelę, švelniai sumaišykite migdolų mišinį trečdaliu, tik kol sujungsite, kad susidarytumėte neria.
  2. 2 eilutės didelės kepimo skardos su pergamentiniu popieriumi. Įdėkite konditerijos maišelį su vidutinio apvalio galu (1/2 colio ir 5/8 colio) ir užpildykite maišelį su nesele. Užveržkite viršuje uždarytą, atsargiai išspauskite bet kokius oro burbuliukus. Iš 1-colių apskritimų, kurių kiekvienas apie 1/2 colio aukščio, išpjaukite ant paruoštų kepimo skardos, tarpus tarp ratų maždaug 2 colių atstumu. Palikite atvirą, atidengtą kambario temperatūroje 2 valandas. (Tai leidžia slapukams plėtoti savo išskirtinę plutą.)
  3. Įkaitinkite orkaitę iki 325 laipsnių F. Kepkite slapukus, kol nustatysite, o ne parausti, nuo 12 iki 14 minučių; atidėti visiškai atvėsti.
  4. Padaryti buttercream: Švarioje indo maišytuvo, kuriame yra šluostės priedas, šaukštelyje sumaišykite likusius kiaušinių baltymus ir 1/4 šaukštelio vyno grietinę iki minkštųjų smailių 1-2 minutes; atidėti. Šaltą granuliuotą cukrų ir vandenį į nedidelį puodą per vidutinę karščio, kartais maišant, kol mišinys pasiekia 248 laipsnių F saldainių termometru, nuo 3 iki 4 minučių. Su mažo greičio maišytuvu atsargiai įpilkite cukraus sirupą į sumuštą kiaušinių baltą. Blauzdos šonus nuplaukite gumine mentele, padidinkite greitį iki aukšto ir švelniai prispauskite, kad atvėsintumėte apie 5 minutes.
  5. Mažinkite maišytuvo greitį iki vidutinės ir, kai variklis veikia, įpilkite sviesto po 1 šaukštą vienu metu. (Jei mišinys atrodo raugintas, didinkite greitį iki aukšto ir toliau pridedate sviestą.) Kai buttercream yra lygus, su citrinų varške ir vanilės užpilkite.
  6. Naudodami konditerijos maišelį, turintį vidutinį apvalios galą, vakuuminį nikelio dydį nulupkite buttercream į pusę pusės sausainių. (Išsaugokite likusį buttercream kitą naudojimą.) Į viršų su likusiais makaronais, kad sumuštiniai. Laikyti sandariame konteineryje iki 2 savaičių.

    Ieškote daugiau desertų idėjų? Pažiūrėkite į mūsų namus šokolado mėsos receptai, obuolių pyrago receptai, ir šokolado pyrago receptai.

<p>San Francisko “Paryžiaus” įkvėpto konditerijos parduotuvės “Miette” savininkas Meg Ray, pasidalijęs savo jaukių saldumynų paslaptimis savo pirmojoje knygoje, pavadintoje parduotuvėje. Knygoje kruopščiai fotografuojamos nuoseklios instrukcijos sukuria kupolo formos Princesės pyragą, kalkių ramunėlių pyragas ir puikias makaronų nuotraukas, kurios nėra baisios. Parodyta čia: paprasti makaronai su citrinos buttercream ir šokolado makaronu su vanilės buttercream.</p><p><strong>Receptas:</strong> <strong>Paryžiaus makaronai</strong></p><p>“title =” Paryžiaus makaronai ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f65fa462997_-_parisian-macarons-opr1211-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh;center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Hannah Whitaker

Loading...