Pekano pyragas česnakai

Paimkite pekano pyragą į kitą lygį.

PIRKTI DABAR: 9 “Springform Pan”, 16,50 dol., Amazon.com.

Išeiga:

8

Paruošimo laikas:

0

valandos

25

min

Bendras laikas:

5

valandos

55

min

Ingridientai
Sūrio keptuvėje
Virimo purkštuvas, skirtas pan
3
8 oz barai grietinėlės sūrio, suminkštintas
1 c.
rudas cukrus
3
dideli kiaušiniai
1/4 c.
Grietinė
2 šaukštai.
universalus miltai
1 šaukštelis.
grynas vanilės ekstraktas
1/4 šaukštai.
Košerinė druska
Dėl pluta
1
rankšluosčių krepšiai Graham, smulkiai supjaustyti
5 šaukštai.
lydytas sviestas
1/4 c.
rudas cukrus
žiupsnelis košerinės druskos
Dėl pekano pyrago sumušimo
4 šaukštai.
sviestas
1/2 c.
rudas cukrus
1/2 šaukštai.
žemės cinamonas
1/4 c.
sunkus kremas
1 3/4 c.
sveikas arba pjaustytų pekanų
žiupsnelis košerinės druskos
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 325º ir sutepkite 8 “arba 9” pavasario formos indą su virimo purkštuvu. Padarykite sūrio kačiuką: dideliame dubenyje, naudodami rankinį maišytuvą arba stalo maišytuvą, naudodami padėklo priedą, sumaišykite sūrio ir rudojo cukraus. Įpilkite kiaušinius po vieną, tada grietine, miltus, vanilžą ir druską.
  2. Padaryti pluta: dideliu dubeniu, sumaišykite Graham krekerių trupinius, lydytą sviestą, rudojo cukraus ir druskos. Spausdami mišinį į paruoštą indelį.
  3. Supilkite užpildytą džiūvėsėlį. Apvyniokite alaus folijos dugną ir padėkite ant kepimo skardos. (Jei norite kepinti sūrio pyragą vandens vonioje, supjaustykite keptuvės dugną ir supilkite į gilų kepimo skardą. Supilkite pakankamai verdančio vandens, kad tekėtų iki pusės kepimo indelyje.) Kepkite, kol centro sūrio pyragas tik truputį traukiasi, apie 1 valanda 30 minučių. Išjunkite šilumą, atsigulkite prie krosnies dureles ir 1 valandą palikite krosnies vėsioje krosnies dangtyje, tada išimkite aliuminio foliją ir šaldytuve kepkite keptuvėje, kol tvirtai, mažiausiai 5 valandas ir iki nakties.
  4. Prieš patiekiant, pekano pyragą sumaišykite: nešiklio keptuvėje per mažą ugnį, ištirpinkite sviestą ir rudąjį cukrų, kol jis nebeliks (išlaikykite šilumą mažai, kad išvengtumėte degimo sviesto). Išmaišykite cinamoną, sunkųjį grietinėlę, pekaninius riešutus ir druską, kol jis visiškai padengtas, tada nuimkite nuo karščio ir palikite atvėsti ir šiek tiek susilietus. (Jūs galite papildyti iki valandos iš anksto ir palaikyti kambario temperatūroje, nešaldykite, kol sviestas sustiprės).
  5. Išleiskite pavasario formą keptuvėje nuo sūrio puodelių ir šaukštu per atvėsintą pekano pyragą. Tarnauti.

Pekanas Pie Cheesecake

“Chelsea Lupkin”

Loading...