Persų vištienos salotos

Tradiciškai persų salotos yra apdailos įvairiausių šviežių žolelių, pvz., Mėtų, baziliko ir petražolių. Galite pridėti šiek tiek šakelių, kad puoštų šią versiją; Lapus galima valgyti kartu su salotomis. Karštas pitas yra idealus aksesuaras.

Išeiga:

4

Ingridientai
1 1/2 lb.
mažos naujos bulvės (apie 6)
3 šaukštai.
alyvuogių aliejus
1 lb.
be kaulų be odos vištienos krūtinėlės (apie 4)
1 1/2 šaukštai.
druska
1/2 šaukštai.
švieži malti juodieji pipirai
1 c.
paprastas jogurtas
1/2 c.
majonezas
1 valgomasis šaukštas.
Dijono garstyčios
1/4 c.
kalkių sultys (nuo maždaug 2 liepų)
4
morkos
2
Agurkai
2
šonkaulių salierai
1 c.
šaldytos petite žirniai
1
Raudonasis svogūnas
1/2 c.
Kalamata ar kitos juodosios alyvuogės
c.
Nulupti lapinės petražolės
1/2 c.
supjaustyto šviežio baziliko arba petražolių
Nurodymai
  1. Supilkite bulves vidutine sūrus vandens puodeliu. Užvirkite, sumažinkite šilumą ir virkite 12 minučių. Ištuštinkite bulves ir leiskite atvėsti.
  2. Didelėje neskiestinėje keptuvėje šilumą sunaudokite 1 šaukštą aliejaus. Sujunkite vištieną su 1/4 arbatinio šaukštelio druskos ir pipirų. Virkite krūtis, kol bus prispaustas ir ką tik baigsite, apie 5 minutes vienoje pusėje. Pašalinkite vištą iš keptuvės ir palikite atvėsti. Iškirpti į 1/2 colių gabaliukus.
  3. Didelėje stiklinėje ar nerūdijančio plieno dubenyje sušaldykite jogurtą, majonezą, garstyčias, laimų sultis ir likusius 1 1/4 arbatinius šaukštelius druskos ir 1/4 šaukštelio pipirų. Įpilkite bulves, vištienos, morkų, agurkų, salierų, žirnių, svogūnų, alyvuogių, petražolių, baziliko ir mesti.
  4. Vyno rekomendacija: “Pouilly-Fumé” yra nesėkmingas partneris šviežioms žolelėms ir daržovėms. Pagaminta iš sauvignon blanc Prancūzijos Loire slėnyje, Pouilly-Fumé skverbiasi savo vaistažolių kvapiais.

vaizdas

Loading...