Picos tešla

Šis “Wolfgang Puck” legendinės Spago alaus picos tešla gali būti jūsų virtuvėje. Naudokite jį kaip pagrindą Pica su rūkyta salmonu ir ikru.

Išeiga:

4

Ingridientai
1
pakuotės aktyvios sausos arba šviežios mielės
1 šaukštelis.
medus
1 c.
šiltas vanduo (nuo 105 iki 115 laipsnių F)
3 c.
universalus miltai
1 šaukštelis.
Košerinė druska
1 valgomasis šaukštas.
papildomas pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus, papildomai skirtas šepečiai
Jūsų pasirinkimai
Nurodymai
  1. Mažame dubenyje ištirpinkite mieles ir medus 1/4 puodelio šilto vandens.
  2. Maišytuve su tešlos kabliu sumaišykite miltus ir druską. Įpilkite aliejaus, mielių mišinio ir likusio 3/4 puodelio vandens ir sumaišykite mažu greičiu, kol tešla bus švariai nuo dubenėlio šonų ir aplink tešlos kablys, apie 5 minutes. (Žr. “Patarimai ir metodai”).
  3. Išrinkite tešlą ant švaraus darbo paviršiaus ir minkykite rankomis 2 ar 3 minutes. Tešla turėtų jaustis sklandžiai ir tvirtai. Uždenkite tešlą švariu drėgnu rankšluosčiu ir palaukite 30 minučių šilta vietoje. (Kai paruošta, tešla turėtų būti lengvai ištempta, nes ji lengvai ištraukiama.)
  4. Įpilkite picos akmenį ant orkaitės vidurinės dėžės ir iškaitinkite orkaitę iki 500 laipsnių F.
  5. Tešlą padalinkite į 4 kamuoliukus, apie 6 uncijos. Darbus kiekvieną rutulį traukdami žemyn ir laikydami po rutulio apačioje. Pakartokite 4 arba 5 kartus, kad susidarytumėte lygų, net ir tvirtą rutulį. Tada ant sklandaus, nešvaraus paviršiaus nuleiskite kamuolį pagal delną, kol tešlos viršus taps lygus ir tvirtas, maždaug per 1 minutę. Uždenkite tešlą drėgnu rankšluosčiu ir palikite 15-20 minučių. Šiuo metu rutuliai gali būti supakuoti į plastiką ir šaldyti iki 2 dienų.
  6. Norėdami paruošti kiekvieną picą, tešlos rutulį įmaišykite į miltus, supilkite miltų perteklių, tešlą pastatykite ant švaraus, švelniai skalinto paviršiaus ir pradėkite tešlą ištempti. Paspauskite žemyn centrą, tešlą išplaukite į 8 colių apskritimą, jo išorinis apvadas šiek tiek storesnis nei vidinis ratas. Jei pastebėsite, kad tai sunku padaryti, naudokite nedidelį rietuką, kad tešlą išvyniotų.
  7. Naudokite šią tešlą kaip Wolfgang Pucko pagrindą Pica su rūkyta salmonu ir ikru.

vaizdas

John Ormond

Loading...