Provanso midijos

Šeimos savininkas Marcas Murphis iš Ditch Plains Niujorke priduria spalvingą prancūzišką tvistą prie jo pagrindinio garuose supjaustyto midijų recepto.

Išeiga:

4

Bendras laikas:

1

valandą

25

min

Ingridientai
Troškinys
1/4 c.
alyvuogių aliejus
3/4 c.
supjaustytas raudonas svogūnas
2
skiltelė česnako
1/2 c.
supjaustyti raudonieji paprikos pipirai
1 1/2 c.
supjaustyti baklažanai
1 c.
supjaustytos cukinijos
1 c.
supjaustyti geltona skvošas
1/2 šaukštai.
Košerinė druska
1
gali susmulkinti pomidorai
2
šakelė švieži čiobreliai
1
lauro lapas
juodieji pipirai
Midijos
2 šaukštai.
alyvuogių aliejus
2
svogūnėliai
2
skiltelė česnako
4 svarai.
midijos
1 c.
sausas baltojo vyno
1/4 c.
Nulupti lapinės petražolės
4 šaukštai.
nesūdytas sviestas
1 šaukštelis.
Košerinė druska
Košerinė druska
1/2 šaukštai.
juodieji pipirai
juodieji pipirai
Nurodymai
  1. Alyvuogių aliejaus kepkite didelėje keptuvėje vidutinėje karštyje. Įpilkite raudonųjų svogūnų ir česnako ir virkite, dažnai maišydami, kol suminkštės, apie 3 minutes. Įpilkite raudonųjų paprikų ir baklažanų ir kepkite, kartais maišant, apie 5 minutes. Įpilkite cukinijas, skvošą ir druską ir virkite iki maždaug 5 minutes. Įtraukite susmulkintų pomidorų, čiobrelių ir lauro lapų. Sumažinkite šilumą vidutiniškai žemai ir virkite 12 minučių. Padažu skonio su druska ir pipirais ir atidėti.
  2. Šildykite alyvą 6-8 kvadratinių kartų puodeliu vidutinio ir didelio karščio metu. Įpilkite askaloninius česnakus ir česnakus ir kepkite, dažnai maišydami, kol truputį supjaus, apie 4 minutes. Pridėti midijas ir baltąjį vyną ir dangą. Kai pradėsite pasirodyti garai, virkite, kol midjos atviros, apie 5 minutes. Pridėti petražoles, sviestą ir rezervuotą ratatouille. Įpilkite druskos ir pipirų, taip pat pagal skonį. Kuko neapsaugotos dar 3 minutes ir pasimėgauti susmulkinta duona.

<p>Šeimos savininkas Marcas Murphis iš Ditch Plains Niujorke priduria spalvingą prancūzišką tvistą prie jo pagrindinio garuose supjaustyto midijų recepto.</p><p><strong>Receptas:</strong> <strong>Patikrinta “Mussels”</strong></p><p>“title =” Patikrinta “Mussels”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6c85862169_-_provencal-mussels-opr0612-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh;center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Nigelas Coksas

Loading...