Raudonųjų pipirų, mozzarella ir pepperoni kepta vištiena

vaizdas

Stacy Adimando

Pica ir vištiena tikrai tikrai priklauso kartu.

Išeiga:

4

Bendras laikas:

0

valandos

30

min

Ingridientai
4
be kaulų, odos ant viščiukų krūtinėlės, pašalintos iškirptos subvienijos
1
gvazdikėlių česnakai, supjaustyti pusiau
Košerinė druska
Juodasis pipiras
1 valgomasis šaukštas.
pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
3/4 c.
susmulkintos mozzarella
1/4 c.
Skrudintos raudonos paprikos, supjaustytos į 1-in. ilgos juostelės
12
gabaliukai piperoni
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių F. Tuo tarpu vištienos krūtines padėkite ant odos švariu paviršiumi ir nuvalykite visas iškirptus česnako skiltelės. Pradedant maždaug 1/3 colio po oda ir naudojant aštrius peilius, kruopščiai nulupkite gabaliuką, lygiagrečią odą žemyn krūtinės ilgio, nesukeldami visą krūtinę (sklendė turi atidaryti knygą). Išskirkite krūtinėlę (įskaitant interjerą) su druska ir pipirais.
  2. Didelėje nerūdijančio plieno ar ketaus keptuvėje pridėti 1 valgomasis šaukštas. alyvuogių aliejus per vidutinį aukštą šilumą. Kai aliejus yra karštas, bet dar nerūkomas, įpilkite viščiukų krūtinėlių odoje į apačią, paliekant kuo daugiau vietos tarp jų (jei reikia, dirbkite porcijomis iš dviejų, jei norite, kad indas išstumtų). Kuko, kol odos spalva yra auksinės rudos spalvos ir lengvai išsiunčiama 4-5 minutėmis. Apverskite ir pakartokite likusią pusę. Išjunkite šilumą ir palaukite kelias minutes.
  3. Kai pakankamai atvėsti rankena, kiekvienos vištienos krūtinės dangteliai su 2-3 šaukštais. mozzarella. Įdėkite keletą pipirų juostelių ir 2-3 griežinėliais piperonią ant sūrio (gerai, jei šiek tiek dygsta kraštai). Perkelkite į orkaitę ir virkite, kol vištiena yra tik apie virtą ir sūris yra ištirpęs, apie 8 minutes. Padidinkite šilumą iki 450 laipsnių F ir virkite dar 5 minutes, kad padėtumėte traškia pepperoni ir vištienos oda.

vaizdas

Stacy Adimando