Rūkyta Gouda ir Bacon Burgers su kepsnine padažu

Brianas Perronas nenorėjo įdėti mėsainio “Lows Bar BQ” meniu, nes jis norėjo sutelkti dėmesį į kepsnines. Pasak jo partnerių, jis atėjo su šiuo pyrago lydalo mėsainiu, supakuotu rūkytos “Gouda”, saldaus namo grikių padažu ir karštu padažu pagaminti svogūnai. Jis džiaugiasi, kad jis padarė: tai buvo trumpalaikis hitai.

Išeiga:

4

Bendras laikas:

0

valandos

40

min

Ingridientai
2 šaukštai.
daržovių aliejus
1
svogūnai
druska
1/4 c.
Frank’s RedHot arba kitas karštas padažas
1/4 c.
jautienos sultinys
6 šaukštai.
nesūdytas sviestas
8
pjaustyti baltą duoną
8
supjaustyti šaukštelis šaukštelis
3 oz.
rūkyta Gouda
1/4 c.
Saldus kepsnių padažas
2 svarai.
malti jautienos puodelis
Nurodymai
  1. Didelėje keptuvėje pašildykite alyvą. Įpilkite griežinėlio svogūno ir šaukštelio druskos, uždenkite ir kepkite keletą kartų, kol svogūnai traškūs ir švelniai pasukami per 5 minutes. Sumaišykite karštą padažą ir jautienos sultinį ir pašalinkite iš šilumos. Sezonas su druska.
  2. Šildykite didelę keptuvę. Skleisk sviestą ant kiekvienos duonos gabalėlio pusės ir keptuvėlio sumuštinę puse žemyn per vidutinį šilumos kiekį, kol iškepsite, apie 2 minutes. Perkelkite tostus į plokštelę. Į keptuvę įpilkite šoninė šaukštelis ir virkite šiek tiek šilumos, kad būtų aiškus, apie 4 minutes vienoje pusėje; nusausinkite popierinius rankšluosčius. Nuvalykite nuo smiltainio.
  3. Išbandykite jautienos pyragas su druska ir kepkite keptuvėje per vidutiniškai aukštą šilumą, kol vidutiniškai retai, apie 2 minutes vienoje pusėje. Į viršų kiekvieną mėsainį su 1/4 puodelio rūkytos Gouda ir virkite, kol sūris išsilydo, 1 minutė.
  4. Nustatykite mėsainius ant neliestų pusių iš 4 skrudintuvų. Viršutiniai su bekonu, svogūnais ir saldžių kepsnių padažu. Uždarykite mėsainius ir pasimėgaukite, pasilikdami daugiau kepsnių padažo prie stalo.

    Ieškote vakarėliams paruoštų receptų? Išbandykite mūsų viršų Guacamole receptai, gimtadienio pyragaičiai, arba Punch receptai.

Brianas Perrone was reluctant to put a burger on the Slows Bar BQ menu because he wanted to focus on barbecue. At the insistence of his partners, he came up with this patty melt-style burger topped with smoked Gouda, sweet house-made barbecue sauce and hot sauce-spiked onions. He's glad he did: It was an instant hit.<b>Receptas: </b><b>Rūkyta Gouda ir Bacon Burgers su kepsnine padažu</b>“title =” Rūkyta Gouda ir Bacon Burgers su Barbecue padažu ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6424de4a9f_-_smoked-gouda-bacon-burgers-barbecue-sauce-recipe-fw0612-de.jpg ? Crop = 1xw: 1.0xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= © Marcus Nilsson

Loading...