Rozmarino mėsos lazdelės

Mes padarėme skonį degustacijas su kukuliais: vienas buvo panko, o kitas – paprastas džiūvėsėlis. Panko turintys žmonės buvo daug lengvesni ir skanu!

Išeiga:

4

Paruošimo laikas:

0

valandos

20

min

Bendras laikas:

0

valandos

30

min

Ingridientai
8 oz.
malti jautienos puodelis
8 oz.
žemės kiauliena
1 1/2 c.
Panko
1
didelis kiaušinis
1
skiltelė česnako
1 šaukštelis.
smulkiai pjaustytas šviežias rozmarinas
1 valgomasis šaukštas.
citrina zest
1 valgomasis šaukštas.
šviežios citrinų sultys
Rupi druska
malti pipirai
1 valgomasis šaukštas.
alyvuogių aliejus
4 c.
naminis ar parduotuvėje nusipirktas pomidorų padažas
Nurodymai
  1. Didelėje indelyje sumaišykite jautieną, kiaulieną, panko, kiaušinį, česnaką, rozmariną, citrinų nuosėdą ir sultis, 1/2 šaukštelio šiurkščią druską ir 1/4 šaukštelio pipirų. Sumaišykite, kol sumaišysite (ne maišykite). Naudodami 1/4 puodelio dydžio priemonę kiekvienam, sudėkite mišinį į 12 kubinių kumpių. Pastaba: norint užtikrinti vienodą dydį, naudokite 1/4 puodelio dydį. Paprastam valymui, padėkite ant pergamijos lapo arba vaškuotu popieriumi.
  2. Šilumos alyvą supilkite į didelę keptuvę su dangteliu vidutiniškai aukštai. Pridėti kukulius; virkite, retkarčiais pasukite, kol pasidarys rudos spalvos, nuo 10 iki 12 minučių.
  3. Nuleiskite keptuvę nuo tavęs ir įpilkite pomidorų padažą. Padažykite padažą į vidutinio aukšto virimo temperatūrą; sumažinti šilumą į terpę. Uždenkite ir virkite iki 8-10 minučių, kol mėsos patiekalai iškepami. Jei norite, patiekite kukulius ir padažą, papildytus rozmarinu.

Rozmarinas Meatballs