Saldžiųjų bulvių Meringue pyragas

Šis patiekalas atrodo kaip moliūgų pyragas, tačiau užpildas iš tikrųjų pagamintas iš saldžiųjų bulvių.

Išeiga:

8

Paruošimo laikas:

1

valandą

0

min

Bendras laikas:

2

valandos

30

min

Ingridientai
Crust
1 c.
Pekano pusės
11
visa Graham krekerė
4 šaukštai.
malta šviežias imbieras
2 šaukštai.
tamsiai rudas cukrus
1/2 šaukštai.
Košerinė druska
1/2 šaukštai.
žemės cinamonas
6 šaukštai.
nesūdytas sviestas
Užpildymas ir virinimas
4
saldžiosios bulvės
1/2 c.
tamsiai rudas cukrus
3
dideli kiaušiniai
2 šaukštai.
Burbonas
1/2 c.
sunkus kremas
1 c.
granuliuotas cukrus
c.
vanduo
3
dideli kiaušinių baltymai
1
šaukštelio druska
1 šaukštelis.
grynas vanilės ekstraktas
Nurodymai
  1. Padaryti kruopą: Iš anksto įkaitinkite orkaitę iki 325 laipsnių F. Į pyrago lėkštę, kepkite pekanos maždaug 10 minučių, kol gaivinama ir rudi. Leiskite riešutams visiškai atvėsti.
  2. Maišytuvėje sujunkite pekanos, grahamo krekerius, imbierą, rudąjį cukrų, druską ir cinamoną; impulso iki formos trupinius. Pridėkite sviestą ir procesą, kol jis bus įtrauktas. Spaudykite trupinius lygiai į 9 ar 10 colių pjovimo plokštelę. Kepkite maždaug 25 minutes, kol bus šiek tiek paruoštos ir kvapiosios. Naudodamiesi guminiu menteliu, spauskite žemyn ir palaukite visiškai atvėsti. Išvalykite procesorių.
  3. Užpildykite ir pildykite: Įtraukite saldžiųjų bulvių su šakute ir virkite mikrobangų krosnele, esant dideliam galingumui, 10 minučių, kol tiesiog suminkštėsite. Perkelkite saldžiosios bulvės į orkaitę ir kepkite maždaug 10 minučių ilgiau, kol minkšta. Leiskite atvėsti, tada išmuškite kūną; turėtumėte turėti apie 2 1/4 puodelio.
  4. Perkelkite saldžiąsias bulves į maisto perdirbėją ir tyrę iki lygios. Įpilkite rudojo cukraus, kiaušinių ir burbonas ir išmaišykite iki maišymo. Pridėkite sunkų grietinėlę ir procesą, kol jis bus įtrauktas. Įpilkite į plutos ir supjaustykite maždaug 50 minučių, kol nustatysite, o viršuje atrodys sausas; padengti plutos kraštais su folija, jei jie tamsėja. Leiskite pyragą visiškai atvėsti. Iš anksto pašildykite broilerį.
  5. Nedideliame padaže sujunkite granuliuotą cukrų ir vandenį ir išvirkite. Virkite aukštą šilumą be maišymo, kol saldainių termometras, įdėtas į sirupą, registruos 240 laipsnių F, apie 5 minutes. Tuo tarpu stovinčio maišytuvo dubenyje, kuriame yra švilpimas, įmaišykite druskos kiaušinių baltymus, kol susidaro minkštos smailės. Įjunkite mašiną, kruopščiai nusiplaukite į karštą sirupą ir įmaišykite dideliu greičiu tol, kol baltos spalvos yra standžios, blizgios ir šilti liesti, apie 5 minutes. Mušti vanilės.
  6. Kruopščiai užpilkite saldžiųjų bulvių įdaru, dekoruojant ją. Užpilkite pyragą 4-6 colius nuo šilumos maždaug 30 sekundžių, kol gaivus rudos spalvos. Iškirpkite pyragą į pleištus ir tarnauti.

<p>Šis patiekalas atrodo kaip moliūgų pyragas, tačiau užpildas iš tikrųjų pagamintas iš saldžiųjų bulvių.</p><p><b>Receptas: </b><b>Saldžiųjų bulvių Meringue pyragas</b></p><p>“title =” Sweet-Potato Meringue Pie ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f649b804484_-_sweet-potato-meringue-pie-recipe-fw1110-xl.jpg?crop=1xw : 1.0xh; centras, viršuje & dydis = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Tina Rupp

Loading...