Salotos krevetės su arugula ir pomidorais

Galite šitą greitą saute užbarstyti per ryžius arba išmesti jį savo mėgstamais makaronais.

Išeiga:

4

Paruošimo laikas:

0

valandos

15

min

Bendras laikas:

0

valandos

15

min

Ingridientai
1 valgomasis šaukštas.
pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
1 šaukštelis.
pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
1 c.
vyšnios ar vynuogių pomidorai
1
skiltelė česnako
1 lb.
krevetės
4 uncijos.
laukinis ar kūdikio arugula
Rupi druska
malti pipirai
1 valgomasis šaukštas.
šviežios citrinų sultys
Nurodymai
  1. Didelėje keptuvėje šilumą per vidutiniškai aukštą. Įpilkite pomidorų ir kepkite, dažnai maišydami, kol jie bus pūslelės, apie 2 minutes. Įpilkite česnako ir virkite, kol gaiva, 30 sekundžių. Padažykite krevetes ir kepkite, dažnai maišydami, kol trunka maždaug 4 minutes. Įpilkite arugulos, sezono su druska ir pipirais, ir nulupkite iki 1 minutę. Įtraukite citrinos sultis ir išmeskite kartu.

    Ieškote daugiau vakarienės variantų? Patikrinkite mūsų kiaulienos drožlių receptai, vištienos receptai, ir bulvių receptai.

<p>Galite šį greitą saute užbarstyti per ryžius arba išmesti jį savo mėgstamais makaronais.</p><p><strong>Receptas:</strong> <strong>Padažytos krevetės su arugula ir pomidorais</strong></p><p>“title =” Sausos krevetės su Arugula ir pomidorais ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f63fce256aa_-_sauteed-shrimp-arugula-tomatoes-recipe-mslo0413-xl.jpg?crop=1xw : 1.0xh; centras, viršuje & dydis = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Mandagūs Martos Stewart