Sėdėti ir špinatų mėsainiai

Šis špinatų įdarytas pyragas yra geriausias būdas valgyti jūsų žalumynus.

Išeiga:

4


porcijos

Bendras laikas:

0

valandos

40

min

Ingridientai
1 valgomasis šaukštas.
pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
1 šaukštelis.
malto česnako
2
gabaliukai špinatai, kapotų, pašalinti stiebai
1 lb.
Malta jautiena
Košerinė druska
Šviežiai malti juodieji pipirai
2 šaukštai.
citrinos sulčių
2 šaukštai.
raudonojo vyno actas
4
gabaliukai mozzarella
4
Hamburgerio bandelės
1
didelis pomidoras, supjaustytas 4 gabaliukais
Nurodymai
  1. Giliai puodelyje ar platiose keptuvėse šildykite alyvuogių aliejų vidutine karštimi ir įmeskite česnaką. Kuko, kol jis aromatinis, tada pridėkite špinatų. Jums gali reikėti tai daryti partijomis, tačiau jis bus pagamintas gana greitai. Laikykite maišant, kol špinatai nudžiūvo ir virti. Nuimkite didelį dubenį ir palikite atvėsti.
  2. Iš savo dubenėlio paimkite 1/2 puodelio šaldytų virtų špinatų ir išspauskite drėgmę, naudodami savo rankas arba bulvių skonį ar marlę. Sumaišykite į žemę jautiena kartu su druska ir pipirais. 4 formos pyragas.
  3. Sumaišykite citrinų sultis ir actą ir perneškite į keptuvę vidutiniu ir dideliu šilumos kiekiu. Kepkite jautienos pyragus citrinos ir raudonojo vyno acto mišinyje. Prieš baigdami virti, pridėkite mocarelos gabalėlį prie pinti. Padengti dangteliu, kad padėtų jam ištirpti.
  4. Sukurk savo mėsainį: Viršutinė kumelė, mėsainiai ir mozzarella, pomidorų gabaliukai, šiek tiek virti špinatai, virtinė puodai. Tu tai padarei! Kaip Linda gali pasakyti: “Gerai!” Ir tada ji norėjo išpilti gražaus stiklo vyno ir stebėti, kaip iš naujo Dalasas.
Loading...