Seared šparagų troškinys su žieminėmis daržovėmis

Žvaigždžių virėja Corey Lee kaimiškas prancūzų kiemo troškinys supakuotas su švelniais žiemos daržovėmis, tačiau jis yra pasipuošęs nuostabiais viskiausiais šukutėmis.

Išeiga:

6

Kuko laikas:

1

valandą

30

min

Bendras laikas:

2

valandos

30

min

Ingridientai
Troškinti
1/4 c.
lydyto ančių riebalų arba bekono riebalų
1
rūkyta kumpio kilpa
1
vidutinio dydžio svogūnas
2
mažos morkos
1
maža ropė
1/4
galvos sode kopūstai
1/4
galvos sode kopūstai
4 uncijos.
grybai
6
skiltelė česnako
1 c.
sausas baltojo vyno
3
spyruoklinis čiobrelis
2
lauro lapai
10
visas juodas pipiras
6 c.
vištienos sultinys
12
kūdikių ropės
12
kūdikių morkos
18
perlų svogūnai
1/4
“Romanesco” brokoliai arba žiediniai kopūstai
1
gali cannellini pupelės
2 šaukštai.
Banyuls acto arba raudonojo vyno acto (žr. Pastabą)
Šukutės
1
brūkšnys lydytas ančių riebalai (pasirinktinai) arba rapsų aliejus
6 oz.
plokščių šoninė
1 1/2 lb.
vidutinio dydžio jūros šukutės
Košerinė druska
2 šaukštai.
nesūdytas sviestas
1 valgomasis šaukštas.
plonais griežinėliais petražolėmis
Nurodymai
  1. Padarykite troškinį: Į puodą šildykite ančių riebalus. Įmaišykite kumpį ir virkite švelniu šilumos kiekiu, sukdami, kol pasidengsite, 5 minutes. Įpilkite susmulkintų svogūnų ir morkų, griežinėlio rapsų, susmulkintų kopūstų, grybų ir česnakų ir virkite, maišydami iki mažai aukso, 5 minutes. Įpilkite vyno ir virkite kol sugeria. Sumaišykite čiobrelių, lauro lapų, pipirų ir skiltelių; virkite, kol sumažės iki 4 puodelio, apie 1 valandą. Padėkite į dubenį ir nuvalykite puodą. Grąžinkite sultinį į puodą ir šiek tiek kepkite. Pridėkite kūdikių ropių, kūdikių morkų ir perlų svogūnų; Uždenkite ir virkite iki beveik švelnios 15 minučių. Įpilkite kopūstų gabalėlių ir romaneko, uždenkite ir virkite iki pasiūlymo, 10 minučių. Išmaišykite pupeles ir actą ir sekite druska; šilti.
  2. Virkite šukutės: Nonstick keptuvėje šildykite ančių riebalus, jei naudojate. Įmaišykite šoninę šaukštą ir virkite šiek tiek šilta, kol pasidarys rudas; perkelti į popierinius rankšluosčius. Padėkite riebalus į dubenį ir nuvalykite keptuvę.
  3. Šaukštelyje šildykite pusę rezervuoto šaukšto riebalų. Sumaišykite šukutės su druska ir virkite vidutiniškai dideliu šilumos kiekiu, kol auksas ant dugno, 3 minutes. Pasukite šukutės ir pridėkite 1 šaukštą sviesto. Kuko, sudrėkinkite šukutės, kol nepastebimos; perkelti į plokštelę. Pakartokite likusius riebalus, šukutės ir sviestą. Padažus petražoles supilkite į kepsnį, įklijuokite į dubenis ir viršuje su šukutėmis ir bekonu.

    Ieškote daugiau vakarienės variantų? Patikrinkite mūsų kiaulienos drožlių receptai, vištienos receptai, ir bulvių receptai.

<p>Žvaigždžių virėja Corey Lee kaimiškas prancūzų kiemo troškinys supakuotas su švelniais žiemos daržovėmis, tačiau jis yra pasipuošęs nuostabiais viskiausiais šukutėmis.</p><p><strong>Receptas:</strong> <strong>Seared šparagų troškinys su žieminėmis daržovėmis</strong></p><p>“title =” Seared šikšnosparnių troškinys su žieminėmis daržovėmis ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/11/480×480/54f65db06686e_-_seared-scallop-stew-winter-vegetables-recipe-fw0314-s1.jpg ? dydis = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Con Poulos

Loading...