Septynių sluoksnių pupelių lašelis

Surinkite šį klasikinį stiklinį stiklinį indą vienkartiniam užkandžiui.

Išeiga:

8

Ingridientai
4 šaukštai.
dygminų aliejus
1 c.
plius 2 šaukštus kapotų svogūnų (iš 1 vidutinio svogūno)
4
skiltelė česnako
2
gali pinto pupelės
2
vidutiniai pomidorai
1/2 šaukštai.
Rupi druska
2
prinokę avokadai
1
iki 2 marinuotų jalapeno čilių
1 c.
plius 2 šaukštus grietinės
2 šaukštai.
šviežios citrinų sultys
3 oz.
Čedario sūris
6
kopūstai
6 oz.
apledėjusi juodoji alyvuogė
1
2 maišeliai su tortilėjais
Nurodymai
  1. Šilumos alyvos didelėje keptuvėje. Įpilkite 1 puodelio svogūną ir česnaką ir virkite mažai ugnyje, kol permatomas, maždaug per 2 minutes. Išmaišykite pupeles ir virkite 3 minutes. Švelniai supjaustykite šaukšteliu, pridėkite rezervuoto skysčio, kad gautumėte norimą nuoseklumą.
  2. Sumaišykite pomidorus su likusiais 2 šaukštais svogūno ir druskos. Mash avokados su jalapenos, 2 šaukštai grietine ir citrinų sultimis.
  3. Skleiskite 1/2 colio skiltelių pupeles į kiekvieno indelio dugną. Į viršų 2 šaukštai čederio, 1 šaukštas paprikos, puodelio pomidorų mišinys, 3 šaukštai avokado mišinio, 2 šaukštai grietinės, tada 2 1/2 šaukštai alyvuogių. (Arba sluoksniuokite visus ingredientus didelėje dubenyje.) Patiekite su traškučiais.

<p>Surinkite šį klasikinį meksikietiško stiliaus panardinimą į stiklinę, patiekiantį patiekalą, kad pademonstruotumėte kiekvieną žavų, apetitą sluoksnį. Jei norite valgyti atskirai, pabandykite supjaustyti šį suplėgtą stiklinius stiklainius kiekvienam svečiui.</p><p><b>Receptas: septynių sluoksnių pupelės </b></p><p>“title =” Septynių sluoksnių pupelių lašelis ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f68bae7335a_-_seven-layer-bean-dip-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Mandagūs Martos Stewart