Skrudintos morkos, perlinės svogūnai ir laukiniai grybai su tarragenu

Recenzija mandagiai Govind Armstrongo.
Supaprastinant paprastus kepimo būdus, tokius kaip aukšto šilumos skrudinimas, atsiveria valgių pasirinkimo galimybių pasaulis. Šios skrudintos daržovės yra nepakartojamos.

Išeiga:

10

Ingridientai
1 1/2 lb.
perlų svogūnai
2
maišelis kūdikių morkų
16
didelis čiobrelių šakelės
2 šaukštai.
pirmo spaudimo alyvuogių aliejus
1 1/4 šaukštai.
Košerinė druska
3/4 šaukštai.
Šviežiai malti pipirai
8 oz.
sumaišyti laukiniai grybai (Cremini, šitakeka ir austrė)
2 šaukštai.
sviestas
1/2 c.
vištienos sultinys
2 šaukštai.
sherry acto
2 šaukštai.
rupiai pjaustytų šviežių eragogų lapų
Nurodymai
  1. Užvirkite didelį puodą sūdyto vandens; pridėkite svogūnus. Blanch 2 minutes; nutekėjimas į duoną ir leiskite atvėsti. Iškirskite šakniastiebius ir šaknų galus, tada iš jų odelių išstumkite svogūnus.
  2. Įkaitinkite orkaitę iki 450 laipsnių. Įdėkite svogūnus ir morkas į atskirą kepimo skardą su šonais. Į kiekvieną lapą pridėti 8 čiobrelių špagų, 1 šaukštą alyvuogių aliejaus, 1/2 šaukštelio druskos ir 1/4 šaukštelio pipirų; mesti, kol daržovės bus padengtos tolygiai. Kepkite 25 minutes, keletą kartų išmeskite daržoves iki šiek tiek karamelizuotos ir šiek tiek švelnios; Saunus.
  3. Ketvirčiai kreminės grybai; pašalinti šitakė grybų stiebelius ir gabaliukų dangtelius; skiltelės austrių grybais. Didelėje, gilioje keptuvėje per didelę šilumą, ištirpintą sviestą ir sautinius grybus, kol jie pasidarys maždaug 4 minutes. Įpilkite skrudintų svogūnų, morkų, sultinio ir acto. Kuko, supilkite daržoves su dideliu šaukštu, kol sultinys ir actas išgaruoja, o daržovės kaitomos 3-4 minutes. Įpilkite tešlos ir likusios 1/4 šaukštelio druskos ir 1/4 šaukštelio pipirų; išmesti.

Nuo The Oprah Magazine Cookbook

Shimon ir Tammar

Loading...