Sojos glazūruotos lašišos su Garlicky Kale ir ryžiais

vaizdas

Anna Watson Carl

Šioje kepta lašišų recepte naudokite sojos-Dižono-medaus padažą vištienoje, kepsnyse ar netgi kaip greitą daržovių marinatą..

Išeiga:

4

Paruošimo laikas:

0

valandos

10

min

Bendras laikas:

0

valandos

40

min

Ingridientai
1 c.
rudieji ryžiai
Košerinė druska
2 šaukštai.
sojų padažas
2 šaukštai.
medus
1 valgomasis šaukštas.
Dijono garstyčios
1 valgomasis šaukštas.
citrinos sulčių
1 1/4 svaras.
lašiša (visa gabaliukai arba filė)
3 šaukštai.
Neapdorotas alyvuogių aliejus, padalytas
Šviežiai malti juodieji pipirai
2
gvazdikėlių česnakai, smulkiai supjaustyti
2
pjaustytų Toskanos kopūstai
Citrininiai pleištai, skirti patiekti
Nurodymai
  1. Mažame puodelyje su sandariu dangteliu sumaišykite ryžius, 1,5 puodelio vandens ir gausiai suviliokite druską. Užvirkite, tada sumažinkite šilumą ir virkite, padengtas, 18 minučių. Išimkite iš karščio ir garo su dangčiu 5 minutes daugiau. Pūkas su šakute.
  2. Tuo tarpu, nedideliame dubenyje, suvyniokite kartu su sojos padažu, medumi, garstyčiomis ir citrinų sultimis. Lašišinę odą padėkite į kepimo indą ir nusiplaukite alyvuogių aliejumi. Padažykite druska ir pipirais ir supilkite pusę padažo.
  3. Šildykite viryklę ant didelės šilumos. Grilio lašišos odos puse viršuje, 4 minutes, tada apverskite ir nuplaukite likusį padažu. Grilis, kol virti, dar 4-5 minutes.
  4. Didelėje keptuvėje vidutiniškai aukšta šiluma, šilumos, likusios 2 šaukštai alyvuogių aliejaus. Kepkite česnaką iki kvepiančio ir pradedant aukso, 2 minutes. Įpilkite kaspinėlio ir virkite, kol pradės vilnai, 4 minutes. Sultys su druska ir pipirais.
  5. Lašišų patiekti su kopūstais, rudaisiais ryžiais ir citrina.