Sūrio kačiukais įdarytos Cinnabuns yra pagrindinis pusryčių-desertų hibridas

Cinamono bandelės yra stebuklingos savarankiškai, bet kai jūs sumaišote grietinėlės sūrio kačiuką? Hipnotizavimas. Jie labai saldūs ir atsipalaidavę, bet mes visiškai palaikytume, jei padavote juos pusryčiams. Geriausia atsipalaiduoti yra ne Folgers tavo puodelyje … tai sūrio kaikas savo cinnabun.

vaizdas

Jonathan Boulton

Mano cukraus mylėjęs kolega Candace išrado šį atvirai saldų, ir aš negalėjau būti daugiau dėkingas. Jie taip lengva ir, kaip jūs tikriausiai galite įsivaizduoti, labai skanu. Be to, tai puikiai tinka maloniai pasišalinti gausių gurmanų minios. Viskas, ko jums reikia, – tai du kanistinio ritinėlio vamzdžiai – meilė “Immaculate Baking Company” ir paprastas kruopo sūrio įdaras: grietinėlė, cukrus, cinamonas ir kiaušinis.

vaizdas

Jonathan Boulton

Procesas taip pat negalėjo būti lengvesnis. Padarykite sūrio kačiuką ir nustatykite jį atgal. Tada atsukite kanistro bandelę ir supjaustykite pusiau. Tai tavo bazė! Paspauskite, kad į 9×9 pan. Skleiskite ant užpildo ir įpilkite kitą pusiau cinamono ritinėlių sluoksnį. Kepkite, šiek tiek atvėsinkite ir valgykite. Ačiū, Candace!

vaizdas

Jonathan Boulton

Gaukite receptą čia.

PIN UŽ toliau

Sūrio padažas Cinnabuns Pinterest


Sekite “Delish” “Instagram” programoje.