Sūrio padažas su apelsinų geliu

Individualūs ramekinai, užpildyti grietinėlės sūrio skonio su apelsinų skiltelėmis ir krauju oranžinės geliu, sukuria nuostabų pristatymą, bet jie nėra sudėtingi ir jūs galite juos padaryti iki 3 dienų prieš patiekimą.

Išeiga:

6

Ingridientai
Mousse
2 c.
sunkus kremas
16 oz.
sūrio kremas
c.
konditerijos cukrus
1 šaukštelis.
citrinos sulčių
1 šaukštelis.
Vanilės ekstraktas
1/2 šaukštai.
druska
Gelée
1/2 c.
kraujo apelsinų sultys arba apelsinų sulčių be celiuliozės
1 šaukštelis.
neaustine želatina
2 šaukštai.
cukrus
1
mažas kraujo apelsinas
Nurodymai
  1. Vidutinėje dubenėlėje švelniai sudrėkinkite, kol susidaro stiprus smailės, tada uždenkite ir šaldykite. Elektrinio maišytuvo dubenyje, turinčioje trinkelę, sumaišykite grietinėlės sūrius ir konditerijos cukrų, kol jie sumaišomi. Įpilkite citrinų sulčių, vanilės ir druskos ir toliau muškite iki šviesos ir purus. Naudodami guminę mentelę, sulenkite 1/3 lieso grietinėlės. Sulenkite likusį plakta grietinėlę, įsitikinkite, kad įdėkite orą į mišinį, kai sulenksite. Užpildykite konditerijos maišelį arba plastikinį maišelį su dideliu apvaliu antgaliu (“Wilton Round Tip” Nr. 1a), kurio masė ir vamzdis yra lygi kiekvieno iš šešių ramekinų. Uždenkite plastikine plėvele ir atšaldykite ne mažiau kaip 1 valandą.
  2. Tuo tarpu paruoškite geliu. Supilkite pusę apelsinų sulčių į nedidelį dubenį. Pabarstykite miltelinį želatiną ant jo ir palikite maždaug 5 minutes, kartais maišydami. Tuo tarpu sumaišykite likusias sultis ir cukrų į padažą ir verdykite. Į jį įpilkite želatinos mišinį ir sumaišykite su guminiu menteliu, kol jis visiškai ištirps. Pašalinti nuo karščio.
  3. Įdėkite kraujo apelsino skiltelę ant kiekvieno atšaldyto putos. Įdėkite apelsinų skiltelės atšaldytame putojime, supilkite gelio mišinį į ramekino kraštą. Atkreipkite dėmesį, kad gelio mišinys neturėtų būti verdomas, kai jį išpiliate ant viršaus, bet jūs neturėtumėte visiškai atvėsti arba nustatykite prieš jį išpilkite.
  4. Atšaldykite bent 1 ar 2 valandas prieš patiekiant, arba dangtelėkite plastikine plėvele ir šaldykite 2-3 dienas. Kai pasiruošę pakelti, ramekinas puošia raudoną kaklą, sutvarkykite ant stačiakampio plokštelės, padengto baltu šlifavimo cukrumi, ir padėkite ant stalo.

    “Sweet Designs: Bake It”, “Craft It”, stilius “Amy Atlas”. Copyright © 2012 Amy Atlas ir The Stonesong Press, LLC. Paskelbta “Hyperion”. Galima įsigyti kur knygos parduodamos. Visos teisės saugomos.

    Ieškote daugiau desertų idėjų? Pažiūrėkite į mūsų namus šokolado mėsos receptai, obuolių pyrago receptai, ir šokolado pyrago receptai.

vaizdas

Johnny Miller

Loading...