Traškūs suši ryžių pyragaičiai

Puiki vegetariška pusė ar užkandis, šie traškūs, druskos mažai ryžių pyragai patenkinti kiekvieną užkandžių troškimą.

Išeiga:

8

Kuko laikas:

0

valandos

20

min

Bendras laikas:

0

valandos

45

min

Ingridientai
1 c.
sushi ryžiai
1 1/2 c.
vanduo
1/2 šaukštai.
Mirin
1/2 šaukštai.
ryžių actas
1/2 šaukštai.
cukrus
druska
daržovių aliejus
Nurodymai
  1. Vidutinėje padaže sujunkite ryžius, vandenį, miriną, actą ir cukrų, užvirkite. Uždenkite ir virkite per mažą ugnį 20 minučių. Pliušinkite ryžius. Perkelkite į dubenį ir leiskite atvėsti. Sezonas su druska.
  2. Įkaitinkite orkaitę iki 325 laipsnių F. Į didžiulę nešiklio keptuvę pašildykite 1/4 colio aliejaus, kol mirksi. Kiekvieno pyrago supakuoti ryžius į 1/4 puodelio matavimo puodelį; nedauglydis ir švelniai išlyginkite. Virkite pyragaičius per vidutiniškai aukštą šilumą, spaudžiant iki aukso rudos, apie 4 minutes. Pasukite ir virkite 4 minutes ilgiau. Patiekite karšta.

<p>Puiki vegetariška pusė ar užkandis, šie traškūs, druskos mažai ryžių pyragai patenkinti kiekvieną užkandžių troškimą.</p><p><b>Receptas:</b> <b>Traškūs suši ryžių pyragaičiai</b></p><p>“title =” Saldžiosios ryžių pyragaičiai ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6415f0f206_-_rice-cakes-recipe-fw0211-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Con Poulos

Loading...