Trijų šokoladinių moliūgų pyragas

Paslėptas bittersweet šokolado sluoksnis padengia miežių plutos pusę, pusiau saldžiarūgštis suteikia šilkinį skonį įprastą krevetę, o pieno šokolado dumblas viršuje perka akį ir apetitą.

Išeiga:

12

Ingridientai
2 c.
smulkiai sumalti Graham krekerių trupiniai
6 šaukštai.
nesūdytas sviestas
1 valgomasis šaukštas.
granuliuotas cukrus
2 šaukštai.
supakuotas šviesiai rudos spalvos cukrus
1/2 šaukštai.
Rupi druska
1/2 šaukštai.
žemės cinamonas
3 oz.
karštas šokoladas (pageidautina 61 proc. kakava)
6 oz.
pusiau šokoladas (pageidautina 55 proc. kakava)
4 šaukštai.
nesūdytas sviestas
3/4 c.
supakuotas šviesiai rudos spalvos cukrus
1 valgomasis šaukštas.
kukurūzų krakmolas
1 šaukštelis.
grynas vanilės ekstraktas
1 1/2 šaukštai.
Rupi druska
3/4 šaukštai.
žemės cinamonas
3/4 šaukštai.
žemės imbieras
1/4 šaukštai.
sumaltas muskato riešutas
1 oz.
pieniškas šokoladas
1
gali tvirto paketo moliūgas
1
gali išgaruoti pieną
3
dideli kiaušiniai
molio gvazdikėliai
Nurodymai
  1. Padarykite pluta: įkaitinkite orkaitę iki 350 laipsnių F. Sumaišykite Graham krekerių trupinius, sviestą, cukrų, druską ir cinamoną dubenyje. Tvirtai suspauskite mišinį giliai, 9 1/2 colių pyrago dėžėje apačioje ir apačioje. Kepkite iki tvirto, nuo 8 iki 10 minučių.
  2. Išimkite iš krosnies ir apibarstykite bitterą šokoladą ant plutos dugno. Grįžkite į orkaitę, kad ištirptų šokoladą, apie 1 minutę. Šokoladą paskleiskite plonu sluoksniu iš apačios ir iš viršaus. Leiskite atvėsti ant vielos lentynos. Sumažinkite orkaitės temperatūrą iki 325 laipsnių F.
  3. Padarykite užpildą: dideliame šilumai atspariame dubenyje, supakuojamame už šaukšto vandens, supilkite pusiau šokoladą ir sviestą, sumaišydami iki tolygiai. Pašalinti iš karščio.
  4. Sumaišykite moliūgų, pieno, rudojo cukraus, kiaušinių, kukurūzų krakmolo, vanilės, druskos, cinamono, imbiero, muskato riešutų ir žvirgždutėlių žiupsnelis vidutiniame dubenyje. Išrinkite 1/3 moliūgų mišinio į šokolado mišinį. Sumaišykite likusį moliūgų mišinį, kol jis bus visiškai sujungtas.
  5. Perkelkite pyrago patiekalą į apkeptą kepimo skardą ir užpilkite moliūgų mišinį į plutos. Kepkite, kol centras yra nustatytas, bet vis dar šiek tiek baisus, nuo 55 iki 60 minučių. Leiskite atvėsti pyrago dėžutėje ant vielos lentynos. Šaldykite, kol gerai atšaldyti, mažiausiai 8 valandas (geriausia per naktį). Prieš patiekdami, nulupkite pieno šokoladą ant viršaus. Patiekite nedelsiant.

<p>Paslėptas bittersweet šokolado sluoksnis padengia miežių plutos pusę, pusiau saldžias suteikia šilkinį gurkšnumą įprastą krevetę, o pieno šokoladinis dumblas viršuje perka akis ” ir apetitas.</p><p><strong>Receptas:</strong> <strong>Trijų šokoladinių moliūgų pyragas</strong></p><p>“title =” Trivietis šokoladinis moliūgų pyragas ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64a5ef326f_-_triple-chocolate-pumpkin-pie-recipe-mslo1112-xl.jpg?crop=1xw : 1.0xh; centras, viršuje & dydis = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Mandagūs Martos Stewart

Loading...