Turkija ir įdarymo užkandis

Čia šeimai tinkantis patiekalas tinka jūsų įtemptai grafikai. Jame yra patogių produktų, tokių kaip grybų sriubos grietinėlė, sušaldytos daržovės ir įdarų mišinys, kuris derinamas su virta kalakutiena arba vištiena, kad būtų paruošta gaivieji užkegimai, kurie yra paruošti mažiau nei per 45 minutes.

Cal / Serv:
386
Išeiga:

6


porcijos

Paruošimo laikas:

0

valandos

15

min

Bendras laikas:

0

valandos

40

min

Ingridientai
Daržovių virimo purkštuvas
1
gali Campbell’s® sutirštintas grybų sriubos kremas
1 c.
pienas
1
maišelis daržovių derinys
2 c.
Turkija
4 c.
“Pepperidge Farm” žolelių prieskoniai
1 c.
Čedario sūris
Nurodymai
  1. Šildykite orkaitę iki 400 laipsnių F. Purškite 2 kvarcinį pyragą su virimo purkštuvu.
  2. Sumaišykite sriubą ir pieną dideliu dubeniu. Įpilkite daržovių, kalakutienos ir įdarų ir lengvai sumaišykite. Šaukštą kalakutienos mišinį į užkąsti.
  3. Kepkite 20 minučių arba kol kalakutų mišinys karštas ir burbuliuoja. Sumaišykite kalakutienos mišinį. Į viršų su sūriu.
  4. Kepkite 5 minutes arba kol sūris ištirps.
  5. Pasiūlymo teikimas: Patiekite su mišrių žalumynų, džiovintų spanguolių ir graikinių riešutų su Dijon garstyčių vinigrette salotomis. Dėl deserto patiekiamos griežinėliais kriaušės, sumaišytos su šokolado padažu.
  6. Patarimas: Pavaduojantis narys 3 skardines (4,5 uncijos kiekvienas) Swanson® Premium balta chunk vištienos krūtinė vandenyje, išdžiovinta už kubinių virtų kalakutų.

    Naudojant Campbell kondensuotą grybų sriubos grietinėlę: vitaminas A 36% DV, vitaminas C 48% DV, kalcio 26% DV, geležies 16% DV

    Naudojant Campbell kondensuotą 98% riebalų be kremo grybų sriubos kalorijų 374, viso riebalų 11 g, 5 g sočiųjų riebalų, 56 mg cholesterolio, natrio 904 mg, viso angliavandenių 41 g, maistinių skaidulų 5 g, baltymų 27 g, vitamino A 36% DV, vitamino C 48% DV , Kalcio 27% DV, geležies 16% DV