Turkija su Marinade

Oprah draugas Cristina Ferrare garsėja savo skaniu marinatu. Pabandykite su savo išskirtiniu kalakutienos receptu, o jūsų paukštis bus šventė!

Išeiga:

10

Ingridientai
Marinade:
1 1/2 c.
Dijono garstyčios
3/4 c.
sojų padažas
3/4 c.
šviežios citrinų sultys (neišmeskite citrinų luptų)
1
laisvalaikio kalakutiena
2
krūva šviežių paukščių žolelių
3 c.
vanduo
Nurodymai
  1. Marinatas: Sudėkite ingredientus dubenyje. Švelniai sudrėkinkite iki kreminės.
  2. Padaryti kalakutiena: iškaitinkite orkaitę iki 350 °.
  3. Išvalykite kalakutienos ertmę ir gerai išskalaukite viduje ir išorėje. Pat sausas ir vieta Turkija didelėje keptuvėje. Įpilkite marinatą per kalakutieną.
  4. Tie kalakuto kojos kartu ir dangteliai su folija. Turkijos kiaušinių derva su citrinų žievėmis ir viena paukščių žolelių grupė. Į keptuvę įdėti antrą žolelių rinkinį. Padėkite kalakutine krūtinę viršuje. Įstatykite termometrą storiausioje krūtinės dalyje. Uždenkite foliją ir kepkite 2 valandas.
  5. Po 2 valandų į indo dugną įpilkite karšto vandens. Sumaišykite, kad padažu pjaustytų. Valykite Turkiją ir padengti folija. Skrudintos kalakutienos dar 30 minučių ir pakartokite valymo procesą. Tęskite valymą kas 15 minučių, kol termometras pasieks 180-185 laipsnių, maždaug 3-4 valandas.
  6. Pašalinkite Turkiją iš orkaitės ir padėkite pjovimo lentą. Uždenkite kalakutieną su folija, kad šiltų. Leiskite jam atsigaivinti 15-20 minučių.
  7. Laikykite keptuvę su pano sultimis Chive Gravy.