“Tyler Florence” “Ultimate” makaronai ir sūris su žirniais ir bekonu

Cal / Serv:
784
Išeiga:

8

Paruošimo laikas:

0

valandos

10

min

Kuko laikas:

0

valandos

45

min

Bendras laikas:

0

valandos

55

min

Ingridientai
1 lb.
alkūniniai makaronai
3 šaukštai.
nesūdytas sviestas
3 šaukštai.
miltai
4 c.
šiltas 1% pieno
5 1/2 c.
susmulkintas aštriu baltu čedaro sūriu
Košerinė druska ir šviežiai sumalti juodieji pipirai
1/4 c.
šviežios lapinės petražolės
1 valgomasis šaukštas.
alyvuogių aliejus
4
gabaliukas bekonas
1
didelis svogūnas, supjaustytas
2
skiltelė česnako
lapai
2 c.
šaldyti žirniai
Nurodymai
  1. Padarykite didelį puodą sūdyto vandens, kad jis virtų aukštai temperatūrai. Įpilkite makaronų ir virkite 8 – 9 minutes, kol al dente. Nutekėjimas.
  2. Įkaitinkite orkaitę iki 400ºF. Supilkite sviestą didelėje, gilioje keptuvėje ant vidutinio karščio. Sumalykite miltus ir kepkite apie 1 minutę, pastoviai maišydami, kad nesusiformuotų gabalėliai. Palaipsniui švelniai padaukite pieno ir intensyviai nuriebalinkite, kol maišelis yra storas ir lygus.
  3. Sumaišykite 4 puodelius sūrio ir toliau virkite ir maišykite, kad ištirpintumėte sūrį. Padažu su druska ir pipirais, pagal skonį. Į keptuvę įpilkite virtų makaronų ir petražolių ir sumaišykite. Išrinkite į 3 kvarcinį kepimo indą ir pabarstykite likusiais 11/2 puodeliais sūrio. Kepkite 30 minučių arba iki karšto ir švelniai.
  4. Tuo pačiu alyvuogių aliejų šilkite į sautele per vidutinę karštą. Įmaišykite svogūną, sumaišykite šonine, svogūnais, česnakais, čiobreliu ir šaukšteliu apie 5 minutes. Sulenkti žirniuose ir sezonas su druska ir pipirais. Norėdami išbandyti, išsklaidykite žirnių ir bekonų mišinį per makį ir sūrį. Jei norite, užpilkite daugiau sūrio.

vaizdas

Petrina Tinslay