Veganų lasagna

vaizdas

Ethan Calabrese

Lazanja, apie kurią galite jaustis.

PIRKTI: “Le Creuset White Casserole Dish”, 74,95 dol., Amazon.com.

Išeiga:

10
– 12

Paruošimo laikas:

0

valandos

15

min

Bendras laikas:

1

valandą

45

min

Ingridientai
Dėl lazanijos
1
dėžutė lazanija makaronai
1
(14 oz) pakuotė firmos tofu, nusausinta
Košerinė druska
Šviežiai malti juodieji pipirai
1 valgomasis šaukštas.
alyvuogių aliejus
1
didelis svogūnas, kapotas
3
česnako skiltelės, malta
2 šaukštai.
džiovinti raudonėliai, padalinti
1
(8-oz) pakuotės kūdikių bella grybai, supjaustyti griežinėliais
2
(10-oz) pakuotes užšaldytus špinatus, atšildytus ir nusausintus skysčio perteklių
Dėl baltojo padažo
1/4 c.
alyvuogių aliejus
1/4 c.
universalus miltai
2 1/2 c.
migdolų pienas (arba kitas ne pieno pienas)
2 šaukštai.
maistingos mielės
1/2 šaukštai.
česnako milteliai
Košerinė druska
Šviežiai malti juodieji pipirai
2 c.
marinara
3
pomidorai, smulkiai supjaustyti
1/4 c.
plonai supjaustytas bazilikas, skirtas garnyrui
Nurodymai
  1. Įkaitinkite orkaitę iki 350 °. Užpilkite didelį puodą sūdyto verdančio vandens ir virkite lazanijos makaronus, kol al dente. Nutekėjimas.
  2. Apvyniokite tofą švarioje virtuvėje arba popieriniame rankšluoste ir padėkite ant didelės plokštės. Uždėkite keptuvę ar sunkią plokštelę tofu viršuje, kad galėtumėte išspausti kuo daugiau skysčio. Leiskite sėdėti bent 30 minučių. Išdžiovinus, supjaustykite dviem šakutėmis ir sekite druska ir pipirais. Atidėti.
  3. Didelėje keptuvėje ant vidutinio karščio, šilumos aliejus. Įpilkite svogūnų ir česnakų ir sezonas su druska, pipirais ir 1 šaukštelis raudonėlio. Įpilkite grybus ir kepkite iki minkštinimo 3-4 minutes. Sumaišykite atšildytus ir nusausintus špinatus, kol jie visiškai susimaišys. Išimkite iš šilumos ir atidėkite daržoves.
  4. Išvalykite keptuvę ir grįžkite į vidutinį ugnį, kad pagamintumėte baltąjį padažą: alyvuogių aliejų ir šilumą įpilkite, kol jis mirksi, bet ne rūkykite. Įmaišykite miltus ir švilpkite. Kuko iki šiek tiek aukso ir riešutų, nuo 1 iki 2 minučių. Supilkite riešutų pieną iki tolygiai. Išmaišykite mielių mielių ir česnakų miltelius ir sezamą su druska ir pipirais. Nugriebkite į keptuvę ir leiskite virti iki susitraukimo, nuo 8 iki 10 minučių.
  5. Sukurkite lasagną: į didelę kepimo skardą, šaukštą 1/4 c marinara į vienodą sluoksnį, tada pridėkite makaronų sluoksnį. Viršutinis dangtelis su lygiu daržovių mišinio sluoksniu, tofu, marinara ir baltu padažu. Pakartokite, kol naudojamos visos sudedamosios dalys, baigiant marinara. Įpilkite vienos pomidorų lapų sluoksnį ir sezamą su druska, pipirais ir likusiais raudonėliais.
  6. Kepkite 35-40 minučių, kol pomidorai virti ir lazanja peršildoma. Išimkite iš krosnies ir šiek tiek atleiskite. Garnyras su bazilikumi ir patiekalais.

vaizdas

Ethan Calabrese

Loading...