Cherry Cordials

Gurmanams ar specialiosiose parduotuvėse dažnai galite rasti gražių brandų vyšnių puodelių. Tačiau, kai vyšnios yra sezono metu, jas brandizuojančios (t. Y., Mirkant jas vejose) yra įdomus būdas išsaugoti juos saldžiai žiemos pramonei. Ir jei jaučiate, kad praleidžiate šokoladą ir fontantinę širdies dalių dalį, paprastieji vyšniai, kurių sudėtyje yra grynumo, puikiai papildo suaugusiųjų šventes.

Nuo: Liddabit saldainių saldainių patiekalų knyga © 2013 by Liz Gutman and Jen King Pirkite knygą

Išeiga:

1

Ingridientai
1
partijos brandios vyšnios arba aukštos kokybės maraschino vyšnios
2 c.
fondantas
2 c.
supjaustyto tamsaus šokolado
Nurodymai
  1. Išmeskite skysčių iš vyšnių (rezervuokite, jei jums patinka). 3 ar 4 lapai popierinio rankšluosčio ant stalviršio ir įdėkite juos į vieną sluoksnį; švelniai užmaukite ant viršūnių kitą popierinį rankšluostį ir leiskite vyšnioms išdžiūti maždaug 10 minučių.
  2. Padėkite fondant vidutinio dydžio šilumai atsparų dubenį ir šildykite mikrobangų krosnelėje aukštyje per tris 10 sekundžių intervalus, maišydami tarp intervalų. (Arba padėkite dubenį per virdantį vandenį ir karštą indą, retkarčiais sumaišydami, kol putojantis vanduo yra šiltas ir blynų tešlos konsistencija nuo 5 iki 7 minučių.)
  3. Įdėkite vyšnias į nedidelį dubenėlį ir šalia jų padėkite padažą iš fondanto ir tada vieną iš paruoštų kepimo skardų.
  4. Vyšnį paimkite iš stiebo, pamirkykite jį ant odos, kad vaisius būtų visiškai uždengtas prie stiebo. Pakelkite jį iš fondanto, laikykite jį kelias sekundes, kad perteklinis fontanas nuvarytų, tada padėkite ant paruošto kepimo skardos. Pakartokite, kol visi vyšniai yra padengti. Atidarykite kepimo skardą į vėsioje vietoje, kol fontanas bus kietas, sausas ir tvirtas ant liesties, nuo 20 iki 30 minučių.
  5. Antruoju vidutinio dydžio dubenėliu švelninkite 2 puodelius šokolado arba naudokite 2 puodelius šokolado ir 1/3 puodelio aliejaus, kad pakeistumėte šokolado dangą.
  6. Užmaukite stiebą su fondantu padengtu vyšniu, pamirkykite jį šokoladu, kad padengtų visą fontaną. laikykite jį virš dubenėlio kelias sekundes, kad šokoladas perpiltų perteklių, o paskui padėkite ant antrojo paruošto kepimo skardos. Pakartokite, kol visi vyšniai buvo suplakti. Leiskite jiems nustatyti, kol šokoladas tvirtas, nuo 15 iki 20 minučių.
  7. Laikykite vyšnias sandariai uždarytoje talpyklėje vėsioje kambario temperatūroje iki 6 savaičių. Kuo ilgiau juos paliksite, tuo pat metu bus malonus ir malonus.

<p>“Girlynuose ar specializuotose parduotuvėse dažnai galite rasti gražių brandų vyšnių stiklainių. Vis dėlto, kai vyšnios yra sezono metu, jas įmaišius (pvz., Mirkant jas į puodą), tai yra įdomus būdas juos išsaugoti saldžiai žiemos pramonei. Ir jei jūs jaučiate, kad praleidžiate šokoladą ir fontaną širdies daleles, tiesiai iš anksto suplakti vyšnios puikiai papildo suaugusiųjų šventes “.</p><p>“title =” Cherry Cordials ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f65482427a6_-_littabit-cookbook-cherry-cordials-del0913-xlarge.jpg?crop=1xw:1.0 xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Rachelė Beena

Loading...