Mini Jack-o’-Lantern Pies

vaizdas

Naomi Robinson

Net jei jūs negalite ištraukti naminių moliūgų pyrago, jūs tikrai galite išmokti šių žavinga rankų pyragas.

Išeiga:

8
– 10

Paruošimo laikas:

0

valandos

25

min

Bendras laikas:

2

valandos

25

min

Ingridientai
“Pie Crust”
2 1/4 c.
universalus miltai
1/4 šaukštai.
Košerinė druska
2 šaukštai.
granuliuotas cukrus
12 šaukštai.
šaltas nesūdytas sviestas, supjaustytas smulkiais gabalėliais
6 šaukštai.
Ledinis vanduo
Dėl pripildymo pyrago
1/3 c.
rudas cukrus
1/4 šaukštai.
Košerinė druska
1/2 šaukštai.
grynas vanilės ekstraktas
1/2 šaukštai.
cinamonas
1/4 šaukštai.
muskato riešutas
1
didelis kiaušinio trynys
1/2 c.
konservuotų moliūgų
3 šaukštai.
saldintas kondensuotas pienas
1
didelis kiaušinis
1 šaukštelis.
vanduo
Nurodymai
  1. Padarykite pyragas: Į maisto perdirbėjo dubenį įmaišykite miltus, druską ir cukrų, ir sujunkite pulsą. Įmaišykite sviestą ir pulso dešimt antrų burbų, kol mišinys primena šlapį smėlį su žirnių dydžio gabalėliais, tada nudžiūks 3 šaukštus ledinio vandens ir pulsu per 3 sekundes sprogs 4-5 kartus. Pridėkite daugiau ledo vandens, kol mišinys pradės formuotis aplink ašmenį. Išpjaukite pyrago pyragas ir formuokite į 4 “diskas, įpakuokite į plastiką ir šaldykite bent 45 minutes.
  2. Užpildyti: Sumaišykite rudojo cukraus, druskos, vanilės, cinamono, muskato, kiaušinio trynio, moliūgo ir saldinto sutirštinto pieno dideliu dubeniu ir švelniai įsiurbkite.
  3. Surinkti: Vienu metu dirbdami su vienu disku, išpjaukite pyragą iki 1/8 “storio ir ištraukite moliūgų formas. Perpilkite pusę moliūgų į pergamento kepimo skardą ir iškirpkite norimus veidus iš kitos pusės..
  4. Švelniai nupjaustytų moliūgų briaunos briaunos su vandeniu, paskleiskite po 1 ar 2 šaukštus užpildydami centrą. Viršuje užklijuokite moliūgų ir spauskite, kad kraštai būtų sandarūs šakia. Perkelkite rankinius pyragus į šaldiklį, 1 valanda.
  5. Kai paruošta kepti, įkaitinkite orkaitę iki 375 °. Kiaušinių plauti kiaušiniais vandeniu, tuomet nuplaukite rankinius pyragaičius ir kepkite iki šviesiai aukso rudos, nuo 12 iki 15 minučių. Išimkite iš orkaitės ir perkelkite į vielinį stalą, kad atvėsintumėte.
Loading...