PB & J Jell-O Shots

Patarimas: jei jūsų paskutinis žemės riešutų sviesto sluoksnis pradeda kietinti, prieš jį išpilant į kepsninę, galite jį lengvai išdžiovinti, pastumdami jį atgal per mažą šilumą ir nuolat šveičiant. Būkite atsargūs, kad negrįžtumėte iki virimo arba išdegtumėte alkoholį!

Išeiga:

15


porcijos

Paruošimo laikas:

0

valandos

15

min

Bendras laikas:

2

valandos

15

min

Ingridientai
Žemės riešutų sviesto sluoksniai
1 c.
vanduo
2
vokai želatina
3/4 c.
lygus žemės riešutų sviestas
2 šaukštai.
sunkus kremas
1 c.
degtinė
Dėl želatinio sluoksnio
1/2 c.
vanduo
2
vokai želatina
1/2
vynuogių želė
1/2 c.
degtinė
Nonstick virimo purkštuvas
Nurodymai
  1. Padarykite žemės riešutų sviesto mišinį: nedidelėje padažinėje supilkite vandenį iki virimo. Sumaišykite į želatiną tol, kol nebeliks gumbų. Išmaišykite žemės riešutų sviestą iki sunkiosios kremo, kol ištirpsta į mišinį. Išimkite iš karščio ir sumaišykite degę. Įpilkite didelį matavimo puodelį ir atidėkite.
  2. Išvalykite puodą ir grįžkite į šilumą, kad gautumėte želė. Sumaišykite vandenį iki virinimo ir švelniai įmaišykite į želatiną tol, kol nebus gumulėlių. Užpilkite želė, kol visiškai ištirps, tada pašalinkite iš karščio ir sumaišykite degtine.
  3. Riebalinę dėžę sumaišykite su virimo purkštuvu ir įpilkite pusės žemės riešutų sviesto mišinio (turėtų būti apie 1 puodelis). Šaldykite 30 minučių arba šiek tiek tvirtai. Įmaišykite želė ir sumaišykite į šaldytuvą dar 30 minučių. Įdėkite likusį žemės riešutų sviesto mišinį, o ne šaldytuve, kad visiškai prispaustumėte, dar 1-2 valandas. Pasukite ant pjovimo lentos, supjaustykite kvadratais ir naudokite.

vaizdas

Charlie Gillette

PIRKTI DABAR Geras Cook Loaf Panas, 9 USD, amazon.com

Loading...