Peach-Custard Pie

Su saulėtu pikio persikų išdėstymu šis desertas yra vasarą pyrago lėkštėje. Padarykite folijos žiedą, kad apsaugotumėte plutą nuo greito paruošimo: supjaustykite gabalėlį dvigubai už pyrago dydį, sulenkite pusę ir išmatuokite apskritimą iš centro, kuris yra pakankamai didelis, kad atsidurtų viršutinėje dalyje, bet padengtų kraštus.

Išeiga:

8

Paruošimo laikas:

0

valandos

40

min

Bendras laikas:

5

valandos

0

min

Ingridientai
Dėl Crust
1
Disk Pate Brisee
universalus miltai
Užpildyti
4
vidutiniai prinokę, bet tvirti persikai
2
dideli kiaušiniai
3/4 c.
cukrus
1/2
nulupkite netirptą sviestą
3 šaukštai.
universalus miltai
1
šaukštelio druska
Nurodymai
  1. Padaryti pluta: Įkaitinkite orkaitę iki 375 laipsnių. Išvyniokite porankius iki 1/8 colio storio švelniai plakytu paviršiumi. Įmaišykite tešlą į 9 colių pjovimo plokštelę ir supjaustykite drožlėmis iki 1 colio plyšio per virtuvines žirkles. Užlenkite kraštus žemyn ir paspauskite, kad uždarytumėte, naudodami šakės strypus. Uždarykite pyrago dugną su šakute. Užšaldykite 15 minučių.
  2. Linijos pluta su pergamentu, paliekanti iš visų pusių iškyšas. Užpildykite džiovintomis pupelėmis arba ryžiais. Kepkite 20 minučių. Išimkite iš orkaitės; pašalinti pupeles ir pergamentą. Kepkite gruobelę, kol dugnas yra šiek tiek aukso, maždaug per 11 minučių. Leisk atleisk.
  3. Tuo pačiu užpildykite: Padėkite vandens puodą virimui. Paruoškite ledo vandens vonią. Supjaustykite mažą X kiekvieno persikų apačioje. Virinama 1 minutę; perkelti į ledo vandens vonią. Šiek tiek atvėsti. Nulupkite ir duobę persikų. Iškilkite pusę iš 8 pusių, kad susidarytumėte pleištus.
  4. Sumaišykite kiaušinius, cukrų, sviestą, miltus ir druską. Įpilkite į pyragą. Įdėkite persikų pusę centre, supjaustykite puse žemyn ir apsupkite pleištais.
  5. Kepkite 45 minutes. (Palapinių gruobas su folijos žiedu po 15 minučių.) Perkelkite į vielinį lentynėlį; leiskite atvėsti 1 valandą. Šaldykite bent 1 valandą prieš patiekiant.

    Raskite daugiau desertų receptų “Delish”!

    Puikus pyrago receptai Bananų duonos receptai Slapukų receptai

<p>Su saulėtu pikio persikų išdėstymu šis desertas yra vasarą pyrago lėkštėje.</p><p><strong>Receptas: “Peach-Custard Pie”</strong></p><p>“title =” Persikų garstyčių pyragas ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f66446e3104_-_peach-custard-pie-recipe-mslo0814-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh; center, top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Mandagūs Martos Stewart

Loading...